نازَک

نشریه ی اینترنتی زندگی کودکان

taktoys

بخش های نازک

تزیین آب نبات

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(2)

آب نبات یکی از خوراکی های مورد علاقه ی بچه هاست . با توجه به قیمت مناسب آب نبات معمولا این شیرینی خوش نقش سر هر سفره ی جشن های کودکانه جا خوش کرده است . در ادامه مطلب ایده ای برای تزیین این آبنبات ها به شکل پروانه با استفاده از مقوا آمده است . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

برای تزیین آبنبات به شکل پروانه برای جشن های کودکانه به قیچی ، مقوا ، آبنبات ، چسب و مقداری کاغذ رنگی و یا ماژیک برای ایجاد طرح روی پروانه نیاز دارید .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(1)

مقوا را از روی خط تقارن به صورت پروانه برش بزنید . دو برش در وسط مقوا از روی خط تقارن به موازات هم ایجاد کنید . این برش خوردگی نباید زیاد باشد .باید آن را طوری تنظیم کنید که چوب آب نبات داخل آن قرار بگیرد و پروانه آب نباتی شکل خود را به دست آورد .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(2)

قبل از قرار دادن آب نبات در پروانه طرح های مورد نظر خود را روی آن پیاده کنید . این طرح ها را با ماژیک ، کاغذ رنگی ، مهره و پولک و هر چیز دیگری که فکر می کنید می تواند به زیبایی کار شما بیفزاید به پروانه مقوایی اضافه کنید .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد

حالا آب نبات را در جای خود قرار دهید و یک هدیه مناسب برای بچه ها داشته باشید .

مطالب مشابه :

۱ دیدگاه ثبت شده به مطلب تزیین آب نبات

نظر شما چیه ؟

  

  

  


+ 5 = 7

دیدگاه شما مهم است و در عملکرد ما تاثیر می گذارد

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


آموزش بافتنی دوبله فارسی
آموزش بافتنی تصویری