درباره ما و تماس با ما

 علاقه  به تربیت فرزندان کشور جا و مکان نمی شناسد . با عشق و علاقه  وارد عرصه ی فناوری شدیم تا محیط  مناسبی را برای بچه ها در این دنیای مجازی پر خطر، ایجاد کنیم .

«نازَک» نشریه اینترنتی زندگی کودک ، نشریه ای است که به صورت اختصاصی به آموزش موارد و نکات موثر در رشد و تربیت و پرورش خلاقیت کودکان می پردازد . در این سایت نکات کلیدی برای آشنایی والدین با زمینه های مختلفی که به کودک و دوران کودکی او مربوط می شود ارائه گردیده است . امیدواریم که بتوانیم راهکارهای جالبی را ارائه دهیم و آموزش های ما موثر واقع شود .

این نشریه در تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه ۹۲ کار رسمی خود را آغاز کرده است . نویسندگان این سایت چند تن از زنان علاقمند به کودک از جنوب ایران زمین هستند . امیدواریم که این فعالیت در عرصه فناوری با هدف ترویج خلاقیت در دنیای کودکان ادامه یابد .

ایمیل ما :
info@nazak.ir

مایه ی خرسندی ماست که پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص مطالب این سایت با ما در میان بگذارید .


6 پاسخ به “درباره ما و تماس با ما”

  1. مهدیه نجفی می‌گه:

    سلام خسته نباشید…من ازاین. عروسکهای سیلی******** میخواستم میشه راهنناییم کنیدازکجابایدتهیه کنم؟

  2. من عروسکهای نمایشی حیوانات شمارا خریدارم لطفا بامن تماس بگیرید امکانش هست خواهشا زودتر مرا مطلع نمایید ممنون می شوم ۰۹۱۳۱۰۹۰۳۴۸ ۰۳۱۳۷۹۲۸۶۰۰

  3. حسام زاده -نشر حسام می‌گه:

    باسلام -اخیرا این نشر موسسه ای مردم نهاد وعام المنفعه بانام –سایه یار مهر— با مجوز از و******** کشور که در مرحله ثبت بسر میبرد راه اندازی نموده است .هدف موسسه نشر کتاب کودک واهدای کتابها به مناطق محروم ومهد کودکهای تحت حمایت بهزیستی است.لذا ازان انجمن تقاضا دارم ازتصویرگران وjنویسنگانی که تمایل به همکاری دارند با ما ارتباط داشته باشند زیرا در حال حاضر در مرحله اماده سازی کتابها هستیم . همکاری عزیزان موجب خرسندی وانگیزه بیشتر خواد شد . تلفن تماس ۰۲۱-۶۶۹۴۹۷۹۷–۰۹۳۵۶۵۰۸۱۳۷ با احترام حسام زاده

پاسخ دهید