نازَک

نشریه ی اینترنتی زندگی کودکان

taktoys

بخش های نازک

ساخت کارت با پیام مخفی

ساخت کارت تبریک تولدیکی از بهترین سورپرایزهای دست ساز برای هدیه به دوستان ساخت این کارت هاست که یک پیام مخفی روی آن نوشته شده است . روش ساخت ان بسیار ساده است . در ادامه آموزش مرحله به مرحله ی ساخت این کارت های کوچک را دنبال کنید .

برای ساخت این کارت های کوچک ابتدا از مقوای ضخیم یا کارتن دستمال کاغذی و … که ضخامت کافی را دارند کارتهای کوچکی در سایز دلخواهتان برش بزنید .

این کارت ها برای گروهبندی کودکان در یک مجموعه مثل کلاس های  مدرسه یا مهدکودک مناسب است و بچه ها را بی نهایت شاد و خوشحال میکند .

برای زیبایی بیشتر کار یک کادر داخل کارت مشخص کنید که بهتر است در همه ی کارت ها به یک اندازه باشد . برای این که سایز کارت یکی باشد یک تکه مقوا را به اندازه ی کادر برش بزنید و سپس با گذاشتن این مقوای برش خورده داخل سایر کارت ها ، در همه ی کارت ها یک کارت هم اندازه بکشید . سپس حاشیه ها را با نقاشی دلخواه خود زیبا کنید .

ساخت کارت تبریک تولد (4)

پس از نوشتن پیامی که قصد انتقال آن را دارید روی نوشته داخل کادر شمع بکشید تا پارافین شمع فضای داخلی کادر را پر کند .

ساخت کارت تبریک تولد (1)

سپس از رنگ دلخواه خود که بهترین گزینه برای انتخاب آن ، رنگ های مسی ، نقره ای ، سربی و طلایی است با قلم مو فضای داخل کادر که با پارافین شمع پوشیده شده است را رنگ آمیزی کنید .

ساخت کارت تبریک تولد

پس از خشک شدن رنگ ها این کارت را در اختیار عزیزانتان بگذارید و از آن ها بخواهید با استفاده از یک جسم فلزی مثل سکه و … رنگ ها را خراشیده و پیام مخفی شما را نمایان کنند .

ساخت کارت تبریک تولد (6)

این بازی مثل پاک کردن لاک کارت های شارژتلفن همراه و نمایان شدن رمز می باشد .

مطالب مشابه :

۱۶ دیدگاه ثبت شده به ساخت کارت با پیام مخفی

نظر شما چیه ؟

  

  

  


+ 6 = 13

دیدگاه شما مهم است و در عملکرد ما تاثیر می گذارد

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


آموزش بافتنی دوبله فارسی
آموزش بافتنی تصویری