آموزش بافتنی موتیف به شکل گل

موتیف-گل-(1) با استفاده از قلاب و کاموا می توانید موتیف های زیبایی را برای تزیین ببافید . در این پست آموزش بافتنی موتیف به شکل گل را برایتان آورده ام . روش بافت ساده همراه با الگوی بافت این گل فانتزی خوشگل را در ادامه دنبال کنید .

برای بافت این گل زیبا شما به بافت پنج جزء مجزا از هم با قلاب بافتنی نیاز دارید که الگوی بافت آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید .

 

 

موتیف-گل-(3)

 تنوع رنگ در بافت موتیف خیلی تاثرگذار است . این نکته همیشه مدنظر کسانی بوده است که در بافتنی مهارت لازم را دارند . پس از این که پنج گل بافتنی را آماده کردید آن ها را از بغل در کنار هم با نخ و سوزن وصل کنید .

سپس آن ها را مثل گل در کنار هم بچینید . قسمت های مشترک هر گل که در کنارهم و روی هم قرار می گیرند را به صورت مرتب بچینید و با سوزن و نخ بدوزید . برای باز شدن این قسمت های مشترک هم می توانید از کوک ریز از پشت کار استفاده کنید .

یک حلقه زنجیری ببافید و به گل موتیفی که دارید وصل کنید .

موتیف-گل-(2)

 به همین سادگی یک گل زیبای بافتنی خلق کنید . لازم نیست که همیشه در بافتنی ماهر باشید تا زیباترین ها را خلق کنید . گاهی اوقات همین ساده ترین ها هم زیباترینند .

موتیف-گل

 امیدوارم که این پست در شما این ان انگیزه را بوجود آورده باشد که برای بافتنی دست به کار شوید .

موتیف-گل-(1)

 .

.

.

پیشنهاد ما برای شما مبتدیان بافتنی :

نخست آموزش تصویری عروسک بافتنی که با کلیک روی تصویر زیر می توانید اطلاعات بیشتری از محتویات این سی دی را کسب کنید و با اگاهی بیشتری نسبت به خرید اقدام نمایید .

13920916171137v-crochet

دوم سی دی آموزش بافتنی که شامل انواع و اقسام آموزش های مختلف است . برای آگاهی از محتویات این سی دی هم روی تصویر زیر کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت هدایت شوید .

Vtextural


6 پاسخ به “آموزش بافتنی موتیف به شکل گل”

 1. مهدیه می‌گه:

  تونستم ببافم خیلی عالی بود ممنون

 2. زینب می‌گه:

  واقعا سایت جالب و پر کار بردی داری خیلی عععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععالی بود

 3. فرشته می‌گه:

  توضیح بافت موتیف ها برای کسانی مثل من که بلد نبودند :رج اول ۶زنجیره می زنیم وگردمی کنیم رج دوم ۴پایه ساده ۴زنجیره ۴پایه ساده ۴زنجیره ۴پایه ساده ۴زنجیره ۴پایه ساده ۴زنجیره رج سوم در زنجیره ها۱۲پایه ساده می زنیم رج پنجم در پایه ها پایه ساده می زنیم وبافت یک موتیف تمام می شود

 4. سمانه می‌گه:

  خیلی قشنگه ولی من الگو را نمی فهمم اگه می شه در مورد الگو بیشتر تو ضیح بدید

 5. ???????? می‌گه:

  الگورا بیشتر توضیح دهید

 6. تبسم می‌گه:

  عالیه چه رنگ های قشنگی داره

پاسخ دهید