خانه برای عروسک با بطری

خانه-عروسکی  بطری های دورریختنی را به سطل زباله می سپارید ؟ شما می توانید این دورریختنی را به راحتی بازیافت کنید . سلیقه تان را به خرج دهید و همین بطری ها را به خانه هایی عروسکی تبدیل کنید . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

بطری های مربوط به مواد شوینده مختلف را با سلیقه ی قابلتان با روشی که به شما پیشنهاد می کنیم به زیباترین خانه برای عروسک فرزندتان تبدیل کنید .

همیشه به دنبال اسباب بازی های شیک در بازار می گردید و مقدار قالب توجهی از درآمد خود را صرف خرید این اسباب بازی ها می کنید ؟

امروزه در پیشرفته ترین کشورهای جهان بحث بازیافت مواد مخصوصا مواد پلاستیکی که برای دفن شدن در طبیعت جایگاهی ندارند ، بالا گرفته است .

برای ساخت خانه عروسک ابتدا طرح مورد نظرتان را با ماژیک یا مداد روی بطری پلاستیکی که قصد تبدیل آن را به خانه دارید ، رسم کنید .

با استفاده از کاتر طرح مورد نظر را با دقت از بطری جدا کنید . کشیدن کاتر روی پلاستیک نیاز به دقت فراوان دارد تا مانع از بریدگی دست شود .

در این مرحله از سلیقه ی فرزندتان کمک بگیرید و از او بخواهید که طرح موردنظرش را روی این بطری پیاده کند . او با رنگ آمیزی قسمت های مختلف این خانه عروسکی ، این بطری پلاستیکی را به خانه ی رویایی عروسک هایش تبدیل خواهد کرد .

 

خانه-عروسکی-(1)

 روش دیگری برای تزیین این بطری ها اضافه کردن برخی مواد خارجی برای تزیین است . کودک را آزاد بگذارید که هر طور دلش می خواهد فعالیت کند . همواره کودک خود را در حین کار و پس از آن مورد تشویق قرار دهید . تشویق موجب می شود تا حس اعتماد به نفس در کودک تقویت شود و در مراحل بعدی باعث بروز خلاقیت بیشتر در او می گردد .

خانه-عروسکی

 امیدوارم از ایده ی ساده ای که برایتان آورده ام استفاده مفید ببرید .

 


4 پاسخ به “خانه برای عروسک با بطری”

 1. amir می‌گه:

  آیا با قوطی شامپو هم درست میشه

 2. نگار می‌گه:

  کارهای راحت تربگذارید.ولی جالبهههههههههههه.

 3. لیدا می‌گه:

  آیافقط باقوطی موادشوینده درست می شود

 4. زی زی گلو می‌گه:

  زیباوجالب

پاسخ دهید