تزیین قاب با پولک

تزیین-ساده-قاب-(1) قاب های فرسوده و خرابی که در منزل دارید را با سلیقه ای که دارید دوباره قابل استفاده و زیبا و نو کنید . در ادامه ی این پست شیوه ای ساده و آسان برای تزیین قاب با پولک های رنگی را مشاهده خواهید کرد . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

 

 

 

 

برای تزیین قاب به پولک هایی متناسب با سلیقه تان نیاز دارید .

برای این قاب تزیینی حتما لازم نیست که یک قاب فرسوده داشته باشید . شما حتی می توانید یک قاب با کارتن هم بسازید و با این تزیینی ساده آن را خیلی زیبا و فانتزی جلوه دهید .

در این تزیینی از دو رنگ طلایی و سفید پولک های گرد درشت استفاده شده است . پولک ها را سعی کنید در امتداد هم بچسبانید تا نظم موجود در کار حفظ شود .

تزیین-ساده-قاب

در هنگام چسباندن پولک ها باید به طرز قرارگیری پولک ها در کنار هم دقت کنید و نظم موجود را تا پایان کار حفظ کنید .

تزیین-ساده-قاب-(2)

به این ترتیب یک قاب فانتزی و شیک بسازید . لازم نیست که همیشه برای داشتن زیباترین ها هزینه کنید و قاب های گران بازاری را خریداری کنید . گاهی اوقات همین صنایع دستی به ظاهر ساده می تواند آن چنان چشمان یک بیننده را جذب کنند که قاب های گران قیمت نمی کنند .

تزیین-ساده-قاب-(1)

این کاردستی ساده برای دختران نوجوان مناسب است . از آن جا که طیف وسیعی از خوانندگان سایت نازک را نوجوانان تشکیل می دهند این پست را اختصاصی تقدیم میکنم به تک تک عزیزان نوجوان . امیدوارم که لذت ببرید .


پاسخ دهید