کاردستی نقاب دخترانه

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(6)

 

  بچه ها به انواع نقاب ها بخاطر تغییر چهره ای که حاصل میشود بسیار علاقمندند . این روزها انواع و اقسام ماسک های ساده و پرجنجال در بازار به فروش می رسد اما ایده ای که امروز در سایت نازک با آن آشنا می شوید آموزش یک نوع نقاب چشمی بسیار ساده از لایه های فوم می باشد . این نوع نقاب برای جشن های کودکانه که تعاداد زیادی از کودکان در آن حاضرند مناسب است زیرا هم به سادگی و در کمترین زمان ممکن ساخته می شود و هم جذابیت کافی دارد که یکی از تزیینات جشن های کودکانه به حساب بیاید . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

برای این که یک نقاب زیبای دخترانه بسازید ابتدا به یک الگو نیاز دارید . الگویی مانند تصویر زیر از طریق خاصیت تقارن روی کاغذ رسم کنید . این اندازه باید مناسب کودکی باشد که شما قصد ساختن این نقاب را برایش دارید . اگر به پرینتر دسترسی دارید الگوی زیر را ذخیره کنید و آن را چاپ کنید . الگو را روی لایه های فوم بگذارید و طرح ان را روی فوم پیاده کنید .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(7)

برای نگهداشتن ماسک روی چشم به یک تکه کش هم نیاز دارید که در پشت سر بسته می شود .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(1)

در دو طرف فوم نقاب شکافی ایجاد کنید و سر کش را از آن عبور دهید وکش را گره بزنید .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(2)

برای پلک های نقاب یک لایه فوم بلند را به اندازه ی جای خالی چشم ها روی نقاب برش بزنید و چند برش به عنوان مژه روی این لایه فوم ایجاد کنید .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(3)

در این مرحله با استفاده از اتو مو مژه های لایه فوم را به سمت بالا حالت دهید .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(4)

مژه را در جای مناسب بچسبانید . نقاب را به صورت کودک بگذارید و از او بخواهید که متناسب با شخصیتی که پیدا کرده ایفای نقش کند .

آموزش-ساخت-نقاب-کودکان-(6)

به همین سادگی یک نقاب دخترانه از لایه های رنگی فوم بسازید و شادی را برای لحظاتی به اوقات شیرین کودکی فرزندتان هدیه دهید .

 


6 پاسخ به “کاردستی نقاب دخترانه”

 1. هستي می‌گه:

  ممنون إز سایت خوبتون واقعاً عالی

 2. هستي می‌گه:

  ممنون إز سایت خوبتون واقعاً عالی

 3. نیلوفر می‌گه:

  سلام.خیلی خوب بود.منتظر کارهای جدیدتری از شما هستم.اگه ممکنه طراحی پشت آینه را هم آموزش دهید.متشکرم

 4. حمیده می‌گه:

  سلام.سایت خیلی خوبی بود.مخصوصا کادستی ها و تزئینات دیوار.حتما بعد از این یکی از سایت هایی که همیشه بهش سر میزنم سایت شماست*در پناه حق 😛

 5. شفیعی می‌گه:

  سلام .وبلاگ فوق العاده ای دارید. مطالب متنوع و خلاقانه بود. خداقوت
  یا علی

پاسخ دهید