کلاژ با پوست شکلات

کاردستی-با-پوست-شکلات-(3)همین پوسته های براق شکلاتی که دورریخته می شوند را می توان به کلاژهایی زیبا برای تزیین تبدیل کرد و برای لحظاتی کودکان را سرگرم نمود . علاوه بر آن این فعالیت برای تقویت خلاقیت در کودکان هم بسیار عالی است و به کودک روش استفاده از وسایل دورریز را آموزش می دهد . در ادامه روش کار را دنبال کنید .

برای ساخت این کلاژ کودکانه شما به چند پوست رنگی و برا شکلات و آبنبات نیاز دارید .

کاردستی-با-پوست-شکلات-(2)

روش کار :

طرحی را برای کار انتخاب کنید . تصویر را پرینت کنید و با اگر از هنر نقاشی بهره مند هستید طرحی را روی برگه پیاده کنید . لاز نیست که طرح حتما فانتزی باشد .شما می توانید از طرح های ساده هم در این کار بهره ببرید مخصوصا اگر با گروه سنی خردسالان کار می کنید . با کاتر قسمت هایی از کار را برش بزنید . طوری که فضاهایی خالی روی طرح ایجاد شود .

کاردستی-با-پوست-شکلات-(1)

طرح را به پشت برگردانده و در محل هایی که کاغذ وجود ندارد این پوسته های براق شکلات را بچسبانید .

کاردستی-با-پوست-شکلات

بعد از اتمام کار یک کلاژ زیبا از پوست های دورریختنی شکلات خواهید داشت . قبل از این که پوست شکلات و آب نبات ها را بچسبانید اگر کودک علاقمند است از او بخواهید که طرح را رنگ امیزی کند تا به زیبایی کار او افزوده شود .

کاردستی-با-پوست-شکلات-(3)

امیدوارم از این کاردستی و فعالیت هنری زیبا لذت برده باشید و در کنار فرزندتان لحظات خوشی را سپری کنید .


2 پاسخ به “کلاژ با پوست شکلات”

  1. زیبا می‌گه:

    خورد تو ذوقمون

  2. خانم توکلی می‌گه:

    با سلام ، مدیر یک مرکز پیش دبستانی هستم . باور کنید هر وقت به این سایت سر می زنم با یک انرژی مضاعف به مرکزم وارد می شوم و با اشتیاق تمام مطالب مناسب کودکان را در اختیار مربیان قرار می دهم و نوآموزانم از کاردستی ها و نقاشی هایی که در سایت قرار می دهید بسیار لذت می برند. امیدوارم همیشه موفق باشید و روز به روز مطالب جدیدتر به سایت قشنگتون اضافه بشه.

پاسخ دهید