تزیین بوم نقاشی با سر بطری دورریختنی

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(6) با فرزندتان بومهای زیبا طراحی و نقاشی کنید . در این پست با ایده ی تزیین بوم نقاشی با استفاده از رنگ گواش و سر بطری و شیشه های پلاستیکی دورریختنی آشنا می شوید . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

مواد وو سایل مورد نیاز :

بوم نقاشی

چسب کاغذی

قلم مو

رنگ گواش

چسب

وسایل تزیینی از قبیل مهره و یا دکمه و …

روش کار :

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری

ابتدا با چسب کاغذی بوم کوچکی را که برای این کار آماده کرده اید به خانه هایی هم اندازه تقسیم کنید . چسب را روی بوم بچسبانید تا این خانه ها ایجاد شود . دلیل استفاده از چسب کاغذی این است که در مراحل بعدی به راحتی از پارچه بوم جدا می وشد .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(1)

حالا از کودک بخواهید که هر خانه را به میل و سلیقه ی خودش طراحی و نقاشی کند . بهتر است او را تشویق کنید که در هر خانه طرح جداگانه ای را ایجاد کند تا نقاشی تنوع بیشتری داشته باشد .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(2)

بعد از خشک شدن رنگ ها چسب ها را جدا کنید . حالا شما چند خانه ی مرتب رنگ آمیزی شده دارید .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(3)

در این مرحله نوبت به چسباندن سربطری ها می شود . تنوع رنگ را در انتخاب این درپوش های پلاستیکی فراموش نکنید .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(4)

 دو یا سه درپوش را داخل هم قرار دهید که از نظر رنگ ، با هم همخوانی داشته باشند . در آخر هم می توانید یک دکمه یا مهره تزیینی به کار اضافه کنید .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(5)

نمونه ای آماده شده از کار را در زیر مشاهده می کنید .

تابلو-تزیینی-با-سر-بطری-(6)

 این تابلو که با استفاده از دورریختنی ها تزیین شده است برای دکوراسیون و تنوع بخشیدن به اتاق کودک بسیار مناسب است . امیدوارم که این تابلوی زیبا را با فرزند دلبندتان بسازید و لحظات خوبی را در کنار هم به خیر و خوشی سپری کنید .
ما در تیم نازک سعی کرده ایم مجموعه ای از ایده های ناب را گرد هم جمع آوریم تا شما عزیزان از وقت ازادی که دارید بیشترین استفاده را ببرید .


یک پاسخ به “تزیین بوم نقاشی با سر بطری دورریختنی”

  1. فاطمه باجلوند می‌گه:

    سلام وبلاگتون واقعا عالیه من که با کمک وبلاگ شما تا حالا کلی کاردستی درست کردم. فقط اگه می شه نقاشی با کلاژ هم بذارید . ممنون می شم.

پاسخ دهید