تزیین لباس کودکان

 

تزیین لباس کودکان

 

شما با شلوارهای بچه هایی که پر از شور کودکی هستند و بخاطر افتادن های مکرر سرزانوهایشان پاره است چکار می کنید ؟ شاید به نظر شما شلوار زشت و بدترکیب شده است و پوشیدن مجدد آن غیرممکن باشد اما ایده ای که در ادامه این پست آمده است یک روش ساده و در نهایت زیبایی برای ترمیم شلوارهای پاره بچه ها به شما پیشنهاد می کند .

 

این ایده مربوط به تزیین پارگی سرزانوی شلوار بچه ها به شکل دهان یک هیولا است .
ابتدا پارگی سر زانوی شلوار جین بچه ها را به شکل دهان یک هیولا با قیچی برش بزنید . این برش خوردگی بسته به اندازه پارگی شلوار از کوچک تا بزرگ متفاوت است .

تزیین لباس کودکان

سپس از یک تکه پارچه ضخیم قرمز رنگ فضای داخلی دهان هیولا را برش بزنید . دندان های هیولا را هم از پارچه های ضخیم برش زده و به پارچه قرمز رنگ بدوزید . پارچه های مخصوص عروسک سازی برای این دندان ها مناسب هستند . سپس پارچه را زیر پارگی شلوار بگذارید و با چرخ خیاطی یا کوک های دستی به دور پارگی شلوار بدوزید .

تزیین لباس کودکان

چشم ها را برای جذابیت بیشتر کار کوچک و بزرگ ببرید و به شلوار دوخت کنید .

به همین راحتی سرزانوهای پاره شده ی شلوار فرزندتان را با دستان خود ترمیم کنید و امکان استفاده مجدد شلوار را به فرزندتان بدهید .


3 پاسخ به “تزیین لباس کودکان”

  1. فرزانه می‌گه:

    ممنون از وبلاگ قشنگتون مخصوصا قسمت کودکان….با اجازه اتون چند تا مطلب رو تو کلوپهامون تو نی ن سایت گذاشتم تا بچه ها استفاده کنند……..

  2. پوشا می‌گه:

    سلام این فوق العاده بود و پر از ایده ی هنری زیبا
    آفرین

پاسخ دهید