ساخت تابلو با گلهای کاموایی

تا به حال مطالب زیادی در خصوص بافتنی روی سایت نازک ثبت گردیده است اما در این پست نمونه هایی بسیار زیبا از گل های بافتنی را مشاهده می کنید که در کنار هم قرار گرفته اند و ترکیبی زیبا و عالی در قالب یک تابلو بافتنی را به وجود آورده اند . روش بافت این گل ها هر مبتدی در امر بافتنی می داند و فقط ترکیب رنگ ها در کنار یکدیگر است که زیبایی خاصی را از خود به نمایش گذاشته اند . برای ساخت یک تابلو از گل های کاموایی چند گل زیبا ببافید . اندازه ها و رنگ کاموا را مطابق سلیقه خود انتخاب کنید . یک بوم نقاشی را برداشته و ابتدا با در نظر گرفتن جای احتمالی هر گل روی تابلو ساقه ی آن را از کاغذ رنگی و یا چسب های رنگی بچسبانید . حتی می توانید ساقه ی گل را نقاشی هم کنید . سپس گل ها را در جای مناسب بچسبانید . برای زیباتر شدن کارتان اضافه کردن چند برگ کاموایی هم به تابلو بیافزایید . در زیر می توانید نمونه ای زیبا از این گل ها را مشاهده نمایید .

تابلو با گل بافتنی (4)

آموزش بافتنی گل

 

 

تابلو با گل بافتنی (1)

آموزش بافتنی گل

 

 

تابلو با گل بافتنی (3)

آموزش بافتنی گل

 

 

تابلو با گل بافتنی

آموزش بافتنی گل

 

 

تابلو با گل بافتنی (2)

آموزش بافتنی گل

آن چه که به این تابلو زیبایی خاص می بخشد ترکیب زیبای رنگها در کنار هم برای بافت گل هاست .
برای دوستداران بافتنی چه تابلویی دلنشین تر و زیباتر از این تابلو می باشد که آمیخته با هنر مورد علاقه شان است .
چنین تابلویی را بسازید و بافتنی را به وسیله ای برای تزیین اتاقتان تبدیل کنید . چه زیباتر از این که دست سازه خودتان را به دیوار اتاقتان میخکوب کنید ؟

امیدوارم از ایده ی جدیدی که ارائه کردم لذت برده باشید . شما هم اگر ایده ای دارید می توانید با عضویت در سایت نازک با دیگران به اشتراک بگذارید .

 

 


3 پاسخ به “ساخت تابلو با گلهای کاموایی”

 1. zahra می‌گه:

  با سلام خدمت هنرمندان محترم
  میشه خواهش کنم آموزش این گل های زیبا راهم بزارید من عاشق این تابلو شدم خیلی قشنگه مخصوصا اون گل ۵ پرش که وسطش دکمه زدید ممنون میشم

 2. صدیقه می‌گه:

  سلام ممنون از کارهای زیباتون

 3. fatemah می‌گه:

  سلام
  من یه تازه عروسم و میخوام واسه روی یخچال و آینه و تاج تختم با فوم شکل عاشقنه ای درست کنم و نصب کنم
  لطفا در این مورد راهنمایی کنید

پاسخ دهید