کاردستی با لیوان یکبار مصرف

کاردستی-با-لیوان-یکبار-مصرف

با یک لیوان کاغذی یکبار مصرف برای فرزندتان با عکس خودش یک دلقک خوشگل بسازید و برای لحظاتی با او خوش باشید . این دلقک را از دیوار اتاق کودک آویزان کنید تا هر وقت کودک آن را می بیند شاد و سرخوش باشد . در ادامه مطلب روش ساخت این کاردستی را دنبال کنید .

ابتدا یک لیوان یکبار مصرف کاغذی را انتخاب کرده و لیوان را با ماژیک به پنج قسمت مساوی تقسیم کرده و علامت بزنید .

کاردستی-با-لیوان-یکبار-مصرف-(2)

سپس محل های علامت گذاری شده را با قیچی به سمت ته لیوان برش بزنید .

کاردستی-با-لیوان-یکبار-مصرف-(3)

حالا لیوان شما به پنج قسمت برش خورده تبدیل شده است که دو قسمت ان پاهای دلقک ، دو قسمت دیگر آن دست های دلقک و یک قسمت باقیمانده هم محل چسباندن سر می باشد . پارچه را روی پاهای دلقک بگذارید و یک شلوار برای دلقک برش بزنید و برای زیبایی بیشتر آن حاشیه های شلوار را کوک های ساده با رنگ متفاوت نخ بزنید . برای پیراهن عروسک هم همین کار را بکنید .

کاردستی-با-لیوان-یکبار-مصرف-(1)

حالا لباسها را در جای مناسب بچسبانید . دست و پاها را از مقوا برش بزنید و در جای خود بچسبانید . دوست دارید صورت یک دلقک را نقاشی کنید و در قسمت سر نصب کنید . اگر دلتان می خواهد  می توانید از عکس خود فرزندتان برای این کار استفاده کنید .

کاردستی-با-لیوان-یکبار-مصرف

این کاردستی اه********ی برای دست ورزی کودکان به دنبال دارد . کوک زدن ، برش پارچه ، هماهنگی دست و چشم را به دنبال دارد که یکی از مهمترین اه********ی است که کودکان باید آن را تمرین و فرا بگیرند . یک رشته نخ به این دلقک زیبا آویزان کنید و آن را به دیوار اتاق کوتان نصب کنید .


6 پاسخ به “کاردستی با لیوان یکبار مصرف”

 1. mahla می‌گه:

  خلاقیت شما قابل تحسین است.ممنون

 2. سحر می‌گه:

  جالب بود ولی خیلی بچه گانه ست

 3. بهار می‌گه:

  زیاد جالب نبود

 4. معصومه می‌گه:

  خیلی عالیه ممنون

 5. غلامی می‌گه:

  بسیار عالی است. متشکرم

پاسخ دهید