تزیینات روز اول مهر

هدیه-روز-اول-مهر

مادران با سلیقه همیشه به دنبال ایده های نو و تازه برای تزیینات هستند ، مخصوصا وقتی که این تزیینات را برای جمعی از کودکان مثل دانش آموزان یک کلاس بخواهند . در این پست از سایت نازک شما با ایده ی تزیین دسته جمعی چسب های ماتیکی برای هدیه به دانش اموزان یک کلاس و به آموزگار مربوطه آشنا می شوید . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

یک بطری خالی نوشابه بردارید . آن را تمیز بشویید و بگذارید که کاملا خشک شود . سپس روی دیواره ی بطری جایی که دقیقا برچسب بطری قرار می گیرد با کاتر یا چاقو یک برش کوچک ایجاد کنید . اندازه این برش خوردگی به قدری باشد که بتوان از راه ان وسایلی که قصد دارید در داخل بطری جا دهید را در آن قرار دهید . کاغذهای رنگی را رشته های باریک باریک برش بزنید و آن ها را در هم مخلوط کنید تا حالت فرخوردگی پیدا کند یا می توانید از کاغذ های تزیینی بازاری استفاده کنید . چسب ها را با دقت و حوصله از راه شیار برش خورده داخل بطری بگذارید و کاغذرنگی ها را هم با سلیقه به آن ها اضافه کنید .

هدیه-روز-اول-مهر-(1)

حالا یک کاغذ به جای برچسب شیشه نوشابه آماده کنید و روی آن متن دلخواه خود از قبیل تبریک بازگشایی مدارس ، تبریک جشن شکوفه ها و روز اول مهر روی آن بنویسید و روی شیار برش خورده بچسبانید . با یک روبان سر بطری جایزه را تزیین کنید و زیباترین هدیه برای جمعی از کودکان بسازید .

هدیه-روز-اول-مهر

به جای چسب ماتیکی می توانید از انواع و اقسام لوازم تحریر هم استفاده کنید .


4 پاسخ به “تزیینات روز اول مهر”

  1. نسترن می‌گه:

    آخه ما اون بطری رو کجای کیفمون جا بدیم خخخخخخخخخ :roll: 💡 :mrgreen: 😛 :smile: 😯 😆 ❓ 😉

پاسخ دهید