ارسال مطلب توسط شما
taktoys 1416402290
بخش های نازک
نویسندگان فعال نازَک

فروشگاه آنلاین برچسب دیواری
1417241099

آموزش ساخت پروانه با تور و سیم

ساخت-پروانه-با-تور-(7)

در ادامه  مطلب روش بسیار ساده ی ساخت پروانه با تور  و سیم را دنبال کنید . از این پروانه های فانتزی تزیینی برای تزیین لباس ، تزیینات مو ، کیف و کفش استفاده کنید . ادامه مطلب را کلیک کنید .

برای ساخت این پروانه ی زیبا به سیم های نرم انعطاف پذیر ، سیم چین ، مهرهای تزیینی و تورهای معمولی یا جوراب نازک رنگی نیاز دارید . از یک قوطی هم برای داشتن قالب های مناسب سیم استفاده کنید .

ابتدا یک رشته سیم را دور قوطی که اندازه ی آن به دلخواه شماست بپیچید و سر سیم را چند دور تاب دهید . سیم اضافی را با سیم چین از سیم قالب خورده جدا کنید .

ساخت-پروانه-با-تور-(1)

یک تکه از تور یا جوراب نازک رنگی را دور سیم بپیچید و در محل اتصال دو سیم به هم جمع کنید .

ساخت-پروانه-با-تور-(2)

سیم با تور دورشده را با دست حالت دهید تا حالتی به شکل بال پروانه به خود بگیرد . دو تا از این بال بسازید و تورها را در محل اتصاول ان دو به هم با یک رشته نخ به هم وصل کنید .

ساخت-پروانه-با-تور-(3)

پروانه شما به این شکل در خواهد آمد .

ساخت-پروانه-با-تور-(4)

حالا برای قسمت تن و سر پروانه یک رشته سیم برداشته و مهره های رنگی متناسب از نظر اندازه و رنگ را در داخل سیم قرار داده و شاخک های پروانه را هم بسازید .

ساخت-پروانه-با-تور-(5)

سیم مهره دار را جای مناسب خود روی بال پروانه قرار دهید .

ساخت-پروانه-با-تور-(6)

این مدلی که شما مشاهده کردید برای پروانه های ساده است . اگر دوست داشته باشید می توانید با وقت گذاشتن بیشتر یکی از پروانه های زیر را هم بسازید . روش کار آن هم مثل روش کار پروانه ی قبلی است .

ساخت-پروانه-با-تور-(7)

حالا این پروانه توری را برای تزیین هر جایی که فکر میکنید مناسب است بکار ببرید .

مطالب مشابه :

مدیر سایت

نوشته ای از مدیر سایت جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 901 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیر سایت درباره خودش چنین می گوید : فاطمه هستم مدیر سایت نازک . خوشحالم که وبسایت ما را برای بازدید انتخاب کردید . امیدوارم که در سایت نازک لحظات خوبی را سپری کنید .

ask-a-quation مدیر نازک شوید بنویسید منتشر کنید مدیریت کنید! تا این لحظه به جز شما 27,859 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید

نظر شما چیه ؟

  

  


7 + = 15

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


http://www.30cd.biz/upload_pic/1414514314.jpg

لطفا در گفتگوهای زیر شرکت کنید بدون نیاز به ثبت نام

آموزش بافتنی دوبله فارسی
آموزش بافتنی تصویری