ارسال مطلب توسط شما
taktoys 1416402290
بخش های نازک
نویسندگان فعال نازَک

فروشگاه آنلاین برچسب دیواری
1417241099

تزیین آب نبات

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(2)

آب نبات یکی از خوراکی های مورد علاقه ی بچه هاست . با توجه به قیمت مناسب آب نبات معمولا این شیرینی خوش نقش سر هر سفره ی جشن های کودکانه جا خوش کرده است . در ادامه مطلب ایده ای برای تزیین این آبنبات ها به شکل پروانه با استفاده از مقوا آمده است . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

برای تزیین آبنبات به شکل پروانه برای جشن های کودکانه به قیچی ، مقوا ، آبنبات ، چسب و مقداری کاغذ رنگی و یا ماژیک برای ایجاد طرح روی پروانه نیاز دارید .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(1)

مقوا را از روی خط تقارن به صورت پروانه برش بزنید . دو برش در وسط مقوا از روی خط تقارن به موازات هم ایجاد کنید . این برش خوردگی نباید زیاد باشد .باید آن را طوری تنظیم کنید که چوب آب نبات داخل آن قرار بگیرد و پروانه آب نباتی شکل خود را به دست آورد .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد-(2)

قبل از قرار دادن آب نبات در پروانه طرح های مورد نظر خود را روی آن پیاده کنید . این طرح ها را با ماژیک ، کاغذ رنگی ، مهره و پولک و هر چیز دیگری که فکر می کنید می تواند به زیبایی کار شما بیفزاید به پروانه مقوایی اضافه کنید .

تزیین-آب-نبات-جشن-تولد

حالا آب نبات را در جای خود قرار دهید و یک هدیه مناسب برای بچه ها داشته باشید .

مطالب مشابه :

مدیر سایت

نوشته ای از مدیر سایت جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 901 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیر سایت درباره خودش چنین می گوید : فاطمه هستم مدیر سایت نازک . خوشحالم که وبسایت ما را برای بازدید انتخاب کردید . امیدوارم که در سایت نازک لحظات خوبی را سپری کنید .

ask-a-quation مدیر نازک شوید بنویسید منتشر کنید مدیریت کنید! تا این لحظه به جز شما 11,097 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید

نظر شما چیه ؟

  

  


4 + = 12

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


http://www.30cd.biz/upload_pic/1414514314.jpg

لطفا در گفتگوهای زیر شرکت کنید بدون نیاز به ثبت نام

آموزش بافتنی دوبله فارسی
آموزش بافتنی تصویری