نازک در شبکه های اجتماعی

کاربرحاضر

1 کاربر در حال خواندن این صفحه.
Users: 1 مهمان34,865

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

بشقاب های یکبار مصرف کاغذی برای ساختن ماهی های زیبای رنگارنگ برای تزیینات اتاق کودکان مناسب هستند . این نوع از بشقاب ها بخاطر برش آسان آن نسبت به نوع پلاستیکی اش شیک تر و زیباتر جلوه می کند . همچنین رنگ آمیزی آن و میزان نفوذ رنگ در آن بسیار بالاست و همین خصوصیت آن باعث شده که نمای دوربینی این ماهی ها ، جنس ماهی را از ذهن بیننده منحرف کند .

برای ساختن هر ماهی به دو بشقاب یکبار مصرف کاغذی نیاز دارید . یک بشقاب برای تنه ماهی و دیگری برای دم و باله های آن در نظر بگیرید .

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

بشقاب ها را به رنگ ماهی که در نظر دارید رنگ آمیزی کنید . روی بشقاب دیگر دم و بالاها را از سمت لبه بشقاب رسم کنید و آن ها را هم رنگ آمیزی کنید .

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

پس از خشک شدن کامل رنگ ها قطعات مربوط به دم و باله ها را برش بزنید .

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

با چسب مایع دو و باله ها را در محل مناسب خود بچسبانید . دهان ماهی را به سلیقه ی خود به صورت برجسته یا فرورفته در بشقاب درست کنید .

کاردستی ماهی با بشقاب یکبارمصرف

حالا با قلم موهای نوک باریک و رنگ گواش یا رنگ پلاستیک ماهی ها را به دلخواه خود رنگ آمیزی کنید . چشم های عروسکی به ماهی زیبایی بیشتری می بخشد . برای این که چشم های عروسکی بسازید نیازی نیست که به خرازی ها مراجعه کنید . قرص های دورریختنی که در هر یخچالی پیدا می شود را بردارید وبا قیچی دایره برجسته ی آن را برش بزنید و یک دانه ی ماش یا تسبیح یا مهره ی سیاه رنگ داخل آن بگذارید. لبه ی دایره ای قرص را چسب بزنید و روی کاغذ آچهار بچسبانید . اضافه های کاغذ را پس از خشک شدن بچینید و چشم ها را در محل مناسب روی ماهی های رنگ آمیزی شده بچسبانید .
حالا ماهی ها رابه دیوار اتاق کودکان بیاویزید و از زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید .

مطالب مشابه :

مدیر سایت

نگاشته شده توسط مدیر سایت جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 913 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیر سایت درباره خودش چنین می گوید : فاطمه هستم مدیر سایت نازک . خوشحالم که وبسایت ما را برای بازدید انتخاب کردید . امیدوارم که در سایت نازک لحظات خوبی را سپری کنید .

تا این لحظه به جز شما کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید

نظر شما چیه ؟

  

  


6 + 9 =

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>