ایده ی بسته بندی آجیل و شیرینی برای کودکان

بسته بندی شیرینی برای کودکان

اگر دنبال یک ایده ی تازه و ناب برای بسته بندی انواع خوراکی های ریز مثل انواع مغزها ، دانه های خوراکی و … می گردید در ادامه مطلب روش یک بسته بندی زیبا به شکل بوقلمون را مشاهده کنید .

در جشن های کودکانه ای که دارید دوست دارید که بهترین تزیینات را برای انواع و اقسام چیزهایی داشته باشید که مربوط به تولد باشد . دست کش های یکبار مصرف بازاری یکی از بهترین وسایلی است که اگر چه خیلی بدترکیب به نظر می رسد اما می تواند در تزیینات نقش عموده ای داشته باشد . اگر دوست دارید یک بسته بندی شیک از خوراکی های دانه ای ریز برای کودکان آماده کنید از همین دست کش های یکبار مصرف پلاستیکی کمک بگیرد و با آن یک بوقلمون زیبا بسازید . دانه ها را در هر کدام از انگشتان دست قرار دهید تا پرهای بوقلمون تشکیل شود و شکم بوقلمون را هم از پفیلا پر کنید .انگشت شست قسمت سر بوقلمون را تشکیل می هد با یک نوار قرمز قسمت گردن بوقلمون روببندید و یک چشم کاغذی یا چشم عروسکی به ان اضافه کنید . ته دستکش را هم با روبان های تزیینی گره بزنید .

بسته بندی شیرینی برای کودکان

حالا این بسته بندی های شیک و خوشگل را روی میز تولد فرزندتان بگذارید و هر بوقلمون را به یکی از دوستان فرزندتان هدیه بدهید .

 


پاسخ دهید