نازک در شبکه های اجتماعی

کاربرحاضر

1 کاربر در حال خواندن این صفحه.
Users: 1 مهمان10,200

ایده ی بسته بندی آجیل و شیرینی برای کودکان

بسته بندی شیرینی برای کودکان

اگر دنبال یک ایده ی تازه و ناب برای بسته بندی انواع خوراکی های ریز مثل انواع مغزها ، دانه های خوراکی و … می گردید در ادامه مطلب روش یک بسته بندی زیبا به شکل بوقلمون را مشاهده کنید .

در جشن های کودکانه ای که دارید دوست دارید که بهترین تزیینات را برای انواع و اقسام چیزهایی داشته باشید که مربوط به تولد باشد . دست کش های یکبار مصرف بازاری یکی از بهترین وسایلی است که اگر چه خیلی بدترکیب به نظر می رسد اما می تواند در تزیینات نقش عموده ای داشته باشد . اگر دوست دارید یک بسته بندی شیک از خوراکی های دانه ای ریز برای کودکان آماده کنید از همین دست کش های یکبار مصرف پلاستیکی کمک بگیرد و با آن یک بوقلمون زیبا بسازید . دانه ها را در هر کدام از انگشتان دست قرار دهید تا پرهای بوقلمون تشکیل شود و شکم بوقلمون را هم از پفیلا پر کنید .انگشت شست قسمت سر بوقلمون را تشکیل می هد با یک نوار قرمز قسمت گردن بوقلمون روببندید و یک چشم کاغذی یا چشم عروسکی به ان اضافه کنید . ته دستکش را هم با روبان های تزیینی گره بزنید .

بسته بندی شیرینی برای کودکان

حالا این بسته بندی های شیک و خوشگل را روی میز تولد فرزندتان بگذارید و هر بوقلمون را به یکی از دوستان فرزندتان هدیه بدهید .

مطالب مشابه :

مدیر سایت

نگاشته شده توسط مدیر سایت جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 913 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیر سایت درباره خودش چنین می گوید : فاطمه هستم مدیر سایت نازک . خوشحالم که وبسایت ما را برای بازدید انتخاب کردید . امیدوارم که در سایت نازک لحظات خوبی را سپری کنید .

نظر شما چیه ؟

  

  


7 + 6 =

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>