فیشکار نرم افزار حقوق کارمندان آموزش و پرورش

large-_icon_fishkar

فیشکار

فیشکار ” برنامه ی مشاهده و ذخیره ی فیش حقوق فیش حقوقی فرهنگیان کمک می کند صورتحساب حقوق خود را آسانتر از همیشه دریافت نمایید ،

البته اگر از رایانه استفاده می کنید بهتر است برای مشاهده ی و چاپ فیش حقوقی خود به سایت اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید این برنامه برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی طراحی شده است تا مشکل مشاهده ی صفحات وبسایت را در گوشی نداشته باشند ،

توضیحات کامل برنامه و مزایای دریافت فیش حقوق با استفاده از فیشکار به شرح زیر می باشد :

دریافت آسان فیش حقوق برای معلمان عزیز م کلیه ی کارمندان محترم آموزش و پرورش
کارمندان عزیز آموزش و پرورش :
این برنامه کمک می کند صورتحساب حقوق خود را با سهولت بیشتری دریافت نمایید ، با اینترنت کم سرعت گوشی سازگار است و مشکل نمایش صفحات وب در گوشی را ندارد ،و فیش ها به سادگی در گوشی ذخیره می شوند.
این برنامه برای آندسته از کارمندان محترم آموزش پرورش توصیه می شود که مایل به دریافت آسان فیش حقوق و ذخیره ی آن با گوشی موبایل هستند ،اگر به رایانه دسترسی دارید می توانید بدون این برنامه با مراجعه به سایت آموزش و پرورش منطقه ی خود صورتحساب حقوق خود را دریافت نمایید اما این برنامه قابلیت های خوبی دارد که دعوت می کنم تست نمایید.
مزایای این برنامه چیست ؟
۱-در گوشی یا تبلت دریافت فیش حقوق را با سهولت بیشتری انجام میدهد ، مشکل نمایش صفحات وبسایت را ندارد و فیش قابل چاپ و مناسب برای شما نمایش می دهد .
۲- ذخیره سازی آسان تنها با یک کلیک ، این برنامه صورتحساب حقوق شما را تنها با یک کلیک در دستگاه شما ذخیره کرده و آماده ی بایگانی و چاپ می نماید .
۳- بصورت خودکار تمام فیش های حقوق شما را در کارت حافظه ی دستگاه اندرویدیتان ذخیره می نماید .می توانید یک آرشیو کامل از فیش های حقوق خود را داشته باشید .(از زمان شروع تغذیه در سایت توسط اداره ی محل خدمت شما).
۴- نمایش اسلایدی تمام فیش های حقوقی شما
۵- فیشکار حداقل ممکن از حجم اینترنت شما استفاده می کند اگر بخاطر سرعت کم اینترنت گوشی نمی توانید فیش خود را دریافت نمایید این برنامه را تست فرمائید .
۶- مشاهده ی فیش قبل و بعد و ذخیره ی هر کدام آنقدر سریع و ساده است که مطمئنا رضایت شما را جلب خواهد کرد .
۷- نسبت به دریافت فیش حقوق با کامپیوتر نیاز به دانش خاصی ندارد ، یکبار کد پرسنلی و رمز ورود به سایت را وارد می کنید و دفعات بعد تنها با یک کلیک فیش حقوق خود را دریافت می نمایید .
۸- کاهش هزینه ها ، اگر برای دریافت فیش حقوق خود به کافی نت ها و مراکز خدمات کامپیوتری مراجعه می فرمایید ،با این برنامه می توانید با حداقل هزینه ی ممکن فیش خود را در گوشی ذخیره نمایید ،

–مزایای عمومی :
با مشاهده ی فیش حقوق خود در گوشی و ذخیره ی آن ، در تمام موارد جز ارائه ی فیش برای بانک و…. فیش خود را چاپ نمی کنید و از قطع درختان برای ساخت کاغذ جلوگیری می کنید . (:

این برنامه برای ادارت کدام مناطق یا نواحی و شهرها قابل استفاده است :

–فیشکار امکان دریافت فیش حقوق تمام ادارات آموزش و پرورش (حوزه های اداری و آموزشی) مناطق و نواحی را دارد .

در این نرم افزار رابطه ی بین آموزش و پرورش ، برنامه و من چیست ؟

– آموزش و پرورش منطقه ی شما فیش ها را در سایت منطقه قرار میدهد و می توانید بدون این برنامه هم انها را دریافت نمایید اما با توجه به مزایای گفته شده استفاده از ان توصیه می شود .
– شما برنامه را نصب می کنید و کد پرسنلی و رمز ورود به سایت دریافت فیش حقوق را وارد ان کرده ذخیره می نمایید .برنامه فیش حقوق شما را از سایت منطقه دریافت کرده و نمایش میدهد . اما مشکلات همیشگی را نخواهید داشت و قابلیت های بیشتری به شما میدهد .
– من نویسنده ی برنامه هستم و برنامه را پشتیبانی می کنم ،
– برنامه شخصی است و بسیاری از قابلیت های آن نیاز به فعال سازی با پرداخت درون برنامه ای دارد.

با تشکر از اینکه این برنامه را انتخاب کرده اید
ایده های بزرگ ، نرم افزار های مفید
آنا سافت

از اینجا دانلود کنید حجم ۷۰۰کیلو بایت برای دستگاه های اندرویدی


یک پاسخ به “فیشکار نرم افزار حقوق کارمندان آموزش و پرورش”

  1. محدثه می‌گه:

    مگه ما چقدر می گیریم که بخواییم فیشش را ببینیم

پاسخ دهید