آموزش ساخت گیره های آهنربایی

آموزش ساخت گیره های آهنربایی با دکمه های کیبورد

هیچ به دکمه های یک اندازه و یک رنگ یک کیبورد یا صفحه کلید خراب شده و دورریختنی دقت کرده اید ؟! به نظر شما از این دکمه های خوش نگار و شیک چه استفاده ای می توان کرد ؟ در ادامه مطلب این پست از سایت نازک شما با ایده ی تزیین دکمه های کیبورد به عنوان گیره های آهنربایی برای استفاده به عنوان یک جسم نگهدارنده عکس ، یادداشت و … شما روی سطوح فلزی آشنا می شوید .

جدا کردن دکمه ها از کیبورد کار سختی نیست . کافی است سر یک پیچ گوشتی را زیر دکمه قرار داده و به سمت بالا فشار وارد کنید . دکمه به راحتی جدا می شود .

آموزش ساخت گیره های آهنربایی با دکمه های کیبورد

کلیدهای کیبورد یک پایه پلاستیکی هم دارند . قبل از این که کار ساختن گیره ها را شروع کنید برای این که گیره های شما قدرت جذب بالایی داشته باشه پیشنهاد می کنیم ابتدا آن ها را شستشو دهید .

ساخت گیره آهنربایی با کیبورد

در مرحله ی بعد باید پایه پلاستیکی کلید کیبورد را جدا کنید . این کار را با هر چه می توانید انجام دهید .

ساخت گیره آهنربایی با کیبورد (4)

چوق قرار است که اهنربا داخل این دکمه ها قرار بگیرد و موقع چسباندن آن ها به سطوح فلزی برجستگی آهنربا پیدا نباشد بهتر است که داخل کلید کیبورد را خالی خالی کنید .

ساخت گیره آهنربایی با کیبورد (1)

حالا از آهنرباهای گرد یا حتی آهرنباهای معمولی در یخچال که در تعمیرگاه وسایل برقی به فراوانی استقاده می شود استفاده کرده و آن را به دکمه ها بچسبانید .

ساخت گیره آهنربایی با کیبورد (3)

به همین راحتی به تعداد زیادی از این گیره های فلزی بسازید و برای نگهداشتن عکس های یادگاری ، یادداشت های روزانه و … روی سطوح فلزی مثل درب یخچال ، تابلو کلاس و … استفاده کنید .

ساخت گیره آهنربایی با کیبورد (2)

ما در تیم نازک سعی کرده ایم بهترین ها را برای شما فراهم کنیم امیدوارم که از ایده های ما لذت ببرید . خوشحال می شویم نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید .


5 پاسخ به “آموزش ساخت گیره های آهنربایی”

  1. سینا می‌گه:

    چه لاک قشنگی

  2. shadan می‌گه:

    Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood

  3. صبا می‌گه:

    ادم نمی دونه از این همه ایده که از سایت عالی شما می گیره چه طوری تشکر کنه یک دنیا سپاس…

پاسخ دهید