آموزش ساخت توپ با لیوان

آموزش ساخت توپ با لیوان

 

لیوان های یکبار مصرف را اگر روی هم بچینی و با چسب و منگنه آن ها را به هم بچسبانی شکلی باورنکردنی به خود می گیرند . این لیوان ها به شکل یک توپ گرد خوشگل خودنمایی می کنند . اگر دوست دارید که روش ساخت این توپ های تزیینی را یاد بگیرید ادامه مطلب را ببینید .

 

 

 

 

آموزش ساخت توپ با لیوان

استفاده از لیوان های رنگی یکبار مصرف می تواند توپ زیباتری را به شما بدهد اما همین لیوان های سفیدرنگ معمولی هم برای این کار مناسب هستند . شما بری ساخت هر توپ تزیینی به ۱۲۰ لیوان نیاز دارید .

آموزش ساخت توپ با لیوان

اگر از لیوان های پلاستیکی استفاده می کنید باید از چسب برای به هم چسباندن لیوان ها به هم استفاده کنید که بهترین نوع چسب که به کار شما هم سرعت می بخشد چسب های حرارتی هستند . اما اگر از لیوان های یکبار مصرف یا لیوان های کاغذی استفاده می کنید منگنه کردن بهتر است . منگنه شکل ظاهری کار را بهم نمی زند .

لیوان ها را به ترتیب از کناره ها به هم بچسبانید .بعد از چسباندن ده دلیوان متوجه گرد بودن حالت ساخت کاردستی می شوید .

آموزش ساخت توپ با لیوان

این کار را تا آخر انجام دهید . لیوان ها را از کناره ها به هم بچسبانید . ظرافت در این کار خیلی مهم نیست چون نظم و قرار گرفتن لیوان ها در کنار هم خودبه خود شکل دایره مانندی را به ما می دهد . فقط به این نکته توجه کنید که لیوان ها را همه در یک امتداد به هم چسب بزنید و بلندی و پایینی نداشته باشد .

آموزش ساخت توپ با لیوان

از این توپ تزیینی برای تزیین اتاق کودکان می توانید استفاده کنید .

اگر با لیوان های یکبار مصرف سفید رنگ این کار را انجام می دهید دو تا از این گردی ها بسازید و روی هم بگذارید و یک آدم برفی چاق و چله برای تزیین اتاق کودکتان بسازید .

 


19 پاسخ به “آموزش ساخت توپ با لیوان”

 1. rozhin می‌گه:

  عالی بود. (^.^)
  مرسی

 2. مینا می‌گه:

  خیلی قشنگ بود>>>>مرسی

 3. هاچ می‌گه:

  وااااااااااااااااااااای چقدر خلاقانهههههههه! آدم برفی رو هم که تصور میکنم اصلا یک وضعی!

 4. گلی می‌گه:

  ۱۲۰لیوان زیاد نی؟

 5. نانا می‌گه:

  ممنون ازتون خیلی وقت بود که یه کاردستی عالی ندیده بودم.

پاسخ دهید