آموزش نقاشی با پاکن

آموزش-نقاشی-کودکانه

آیا شما تا به حال با پاکن نقاشی کرده اید ؟ چطور چنین چیزی امکان دارد ؟! در ادامه مطلب روش کار را دنبال کنید . اطمینان داریم شما هم به این روش از نقاشی علاقمند خواهید شد .

پیشنهاد می کنیم این فرصت را حتما در اختیار کودکان بگذارید . مخصوصا این شیوه از نقاشی برای بچه های بیش فعال و بچه هایی که از قدرت هیجان بیشتری برخوردارند مناسب تر است .

روش کار به این گونه است که ابتدا مدادی که نوک تیز ندارد و یک برگه ی سفید در اختیار کودک بگذارید . از او بخواهید که با کشیدن خط هایی در یک سو به عنوان مثال چپ به راست ، بالا به پایین و روش های دیگر برگه را به طور منظم با یک مداد معمولی سیاه رنگ کند .

آموزش-نقاشی-کودکانه-(2)

سپس با پاکن طرح دلخواه خود را روی همین برگه سیاه رنگ ایجاد کند . پاکن باعث پاک شدن خطوط سیاه شده و نقش به راحتی مشخص می شود .

آموزش-نقاشی-کودکانه-(1)

در این نقاشی گل های زیبای سفید رنگ درون گلدان را مشاهده می کنید . پس از پاک کردن قسمت های مورد نیاز با مداد رنگی با رنگ گواش سایر اجزای این نقاشی اضافه شده است .

آموزش-نقاشی-کودکانه

در آخر هم برای زیبایی بیشتر دور حاشیه ی باریکی دور تصویر نقش بسته است که به عنوان قاب خودنمایی کند .

این نقاشی زیبا را به دیوار ، پنجره و یا درب کمد کودک بچسبانید .

امیدواریم از ایده هایی که در سایت نازَک ارائه می کنیم راضی و خشنود باشید . لطفا ایده ها ، نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق بخش نظرات که در زیر همین پست و سایر پست های سایت نازک آمده است با ما در میان بگذارید .


3 پاسخ به “آموزش نقاشی با پاکن”

  1. دادور می‌گه:

    سلام من خودم مربی نقاشی خلاق کودکان هستم از ایده های شما خیلی خوشم اومد با آرزوی موفقیت برای شما

پاسخ دهید