آموزش شعبده بازی ساده برای کودکان

شعبده-بازی-(2)

شعبده بازی هنری است که همه از کودک تا بزرگسال به آن علاقه دارند . در این پست از سایت نازک یک ترفند بسیار ساده برای شعبده بازی با بادکنک آشنا می شوید .

برای انجام این شعبده بازی شما به چند دانه برنج یا گندم ، دو بادکنک با رنگ های متفاوت و سوزن نیاز دارید .

شعبده-بازی

دانه های برنج یا گندم را داخل بادکنک یک بریزید . سپس بادکنک شماره دو را داخل بادکنک شماره یک قرار دهید . حالا وقت شروع شعبده بازی شما رسیده است . بادکنک ها را در جلو دیدگان بینندگان شعبده بازی باد کنید . دقت کنید که متوجه نشود که شما دو بادکنک را داخل هم قرار داده اید .

شعبده-بازی-(1)

پس از باد شدن بادکنک دستتان را روی بادکنک باد شده بکشید و حین همین کار با بینندگان صحبت کنید . این دست روی بادکنک کشیدن به این خاطر است که شما جای دانه های برنج را زیر پوسته نازک بادکنک شماره یک پیدا کنید . بهتر است این بازی را پشت یک میز انجام دهید . سوزنی را بین انگشتان دستتان جاگذاری کنید و اجی ماجی لاترجی را بخوانید و سوزن را روی محل قرار گرفتن دانه های برنج گذاشته و بادکنک را بترکانید .

به این روش بینندگان شعبده بازی شما با شنیدن یک صدای ترکیدن متوجه تغییر رنگ بادکنک شما می شوند .

این شعبده بازی برای کودکان در مقطع اول و دوم ابتدایی و همچنین کودکان در مهدکودک پیشنهاد می شود . کودکان با سنین بالاتر ممکن است متوجه ترفند شما شوند و این شعبده بازی برای آن ها جذابیتی نداشته باشد . به هر حال باید چندین بار این شعبده بازی را انجام دهید تا به سرعت عمل لازم دست پیدا کنید . شما با امتحان کردن در همان بار اول هیچ وقت شعبده باز نمی شوید .

شعبده-بازی-(2)

در این روزهای تابستان کودکتان را با این بازی ها سرگرم کنید . بچه ها حتما لذت خواهند برد .


79 پاسخ به “آموزش شعبده بازی ساده برای کودکان”

 1. عباس می‌گه:

  فکر کنم

 2. محمدحسین می‌گه:

  سلام من کلاس ششم هستم خگعالی بود فقت میشه زیاد بزارید ممنون

 3. رهنما می‌گه:

  عاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بببببببببببببببببببببببببببوووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددددددسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتشششششششششششمممممممممممممممممماااااااااااااااااااااااااااااااادددددددددددددددددددددددددددددرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررددددددددددددددددددددددننننننننننننککککککککککککککککککککککنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 4. الهام می‌گه:

  خوب بود من ۹ سالمه خیلی خوشم اومد

 5. darck majick می‌گه:

  خیلی چرت بود
  افتزااااااااااااااااااااااااااااااهههههه
  چه وعضی درست کردید

  امیر موسوی ۸ ساله

 6. آرمینا می‌گه:

  عالی بود مرسی

 7. امین می‌گه:

  خیلیییییییییی قشنگهههههههههه

پاسخ دهید