تزیینات مربوط به فصل پاییز

تزیین-صحنه-پاییزی

در ادامه مطلب ایده ای برای تزیین دیوار کلاس ها یا راهروهای مهدکودک و مدرسه آمده است که متناسب با رسیدن فصل پاییز و بازگشایی مدارس می باشد . ایده ی ساخت دختر پاییز را در ادامه دنبال کنید .

همراه با بازگشایی مدرسه پاییز کم کم خودش را لای شاخ و بگردختران جا میکند . تزیین و آراسته کردن فضای مهدکودک و مدرسه برای کودکان مهدکودکی وسال اول ابتدایی خیلی تاثیرگذار است . فضاهای خشک و بی روح موجب خستگی و کسالت کودک شده و یکی از دلایل بهانه گرفتن های مداوم کودک برای ترک محیط اموزشی است .

با رسیدن فصل پاییز می توان با کمی خلاقیت دیوارهای خالی از هر گونه زیبایی را تزیین کرد و دختر پاییز یک مورد تزیینی زیباست . برای ساخت این دختر پاییزی به یک نقاشی از دختر ، کاغذهای رنگی برش خورده به شکل برگ و البته مناسب با رنگ برگ ها در فصل پاییز و چند متر پارچه حریر یا نخی زرد یا نارنجی برای دامن دختر پاییز نیاز دارید .

دامن را با پنس های فلزی یا منگنه طوری به دیوار بچسبانید که گشادی دامن دختر پاییز فرا رسیدن این فصل را برای هر بیننده ای تداعی کند . چند برگ را هم روی دامن دخترک بچسبانید .

تزیین-صحنه-پاییزی

امیدواریم از ایده ی امروز لذت برده باشید .


2 پاسخ به “تزیینات مربوط به فصل پاییز”

 1. قاسمی می‌گه:

  سلام و خسته نباشید خدمت همکار عزیز
  مثل همیشه بسیار عالی بود از خلاقیت های شما در تزیین کلاس استفاده کردم و به بقیه همکاران هم پیشنهاد دادم برایتان آرزوی سلامت و بهروزی دارم . دعاگوی شما و دختر نازتان

 2. مریم می‌گه:

  خوب بود ولی عکسش شفاف نیست
  میشه عکس با کیفیتشو برازین؟
  مرسی

پاسخ دهید