تزیین سر مداد با ملیله کاغذی

ملیله-کاغذی-آسان-(2)

این روزها هنر ملیله کاغذی یا منبت کاغذی طرفداران زیادی پیدا کرده و کسانی که اهل هنر هستند کم و بیش این روش ساخت با نوارهای باریک کاغذی را تجربه کرده اند . در ادامه مطلب نمونه هایی از ملیله های کاغذی بسیار ساده مناسب برای تزیین سر مداد و یا هر چیز کودکانه دیگر را مشاهده کنید .

کم کم ماه مهر از راه می رسد و روز اول مدرسه برای کلاس اولی با جشن شکوفه ها در هم آمیخته می شود . اکثر معلمان در این روزهدایایی را برای دانش آموزان در نظر می گیرند که الفت بیشتری بین خانه و مدرسه و البته معلم و شاگرد برقرار شود . برای تهیه این هدیه معمولا وسایلی انتخاب می شوند که هم فانتزی و شیک باشند و هم پیوندی با مدرسه داشته باشند . بچه ها به وسایل فانتزی خیلی علاقمندند و مداد هم یکی از همان وسایلی است که اکثر معلمان در روز اول مدرسه به شاگردان هدیه می دهند . در این پست شما با ایده ای تازه ، ساده ، فانتزی و شیک برای تزیین مداد در جشن شکوفه ها وروز اول مهر آشنا می شوید .

ملیله-کاغذی-آسان-(3)

برای ساخت ملیله کاغذی به وسایل آنچنانی نیاز ندارید . رشته های باریک کاغذ که با دستان توانمندتان از کاغذهای رنگی برش می زنید و چسب .

ملیله-کاغذی-آسان-(2)

عده ای برای شکل گیری درست ملیله و رعایت فاصله بین ان ها از دندانه های شانه های پلاستیکی استفاده می کنند و عده ای هم از اشکال دایره و مریع و … شابلون های کودکانه . البته حرفه ای ها شابلون های مخصوصی دارند ، حرف ما در این جا فقط برای ساخت این ملیله های ساده است و از تابلوهای گرانقیمت ملیله کاغذی حرف نمی زنیم .

ملیله-کاغذی-آسان-(1)

ترکیب رنگ ها در این نوع از هنر خیلی ارزش دارد .
بچه ها به این موجودات فانتزی کاغذی خیلی علاقمندند . شما با ساختن این ملیله ها و چسباندن آن ها به سر مداد بهترین هدیه را برای شاگردانتان بسازید .

ملیله-کاغذی-آسان

این هدیه مناسب برای جشن های کودکانه از قبیل جشن فارغ التحصیلی ، جشن تولد ، جشن تکلیف و … می باشد .


6 پاسخ به “تزیین سر مداد با ملیله کاغذی”

 1. sheida می‌گه:

  سلام کاش بیشتر توضیح میدادین

 2. عسل می‌گه:

  مثل همیشه عالی

 3. mamane abolfazl می‌گه:

  چیزی نیست جز بیست

 4. بهاره می‌گه:

  salam lotfan agar jaeii baraye amozeshe in honar mishnasin behem moarefii konin

 5. ترلان می‌گه:

  خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیبا نبود. :mrgreen:
  .
  .
  .
  .
  .
  شوخی کردم 😆
  محشرهم یه چیزی اون ور تر بود.ازتون ممنونم. 😐

پاسخ دهید