معرفی دو بازی با حلقه برای کودکان دبستانی

بازی با حلقه (1)

در ادامه مطلب دو بازی گروهی با حلقه ها برای کودکان در مقطع ابتدایی معرفی شده است . چنان چه دوست دارید که این بازی ها را یاد بگیرید و در کلاس یا حیاط مدرسه با دانش آموزان انجام دهید ادامه مطلب را دنبال کنید .

بازی اول :

برای اجرای این بازی به گروهی از کودکان نیاز است . از بچه ها بخواهید که دوش به دوش هم بایستند و دست های همدیگر را محکم بگیرند . سپس حلقه پلاستیکی که در هر محیطی که مربوط به کودکان است پیدا می شود را از دست نفر اول عبور دهید و از بچه ها بخواهید بدون حرکت کردن حلقه را به نفر بعدی بدهند . قطعا برای این که حلقه در اختیار نفر بعدی قرار بگیرد کودک باید از داخل حلقه عبور کند .
در این بازی بچه ها در یک محل ساکن ایستاده و حلقه حرکت می کند . برای رقابت بیشتر بین بچه ها و تقویت سرعت عمل و واکنش کودکان بهتر است که دو تیم داشته ابشید و بچه ها با صدای سوت بازی را شروع کنند . قطعا این بازی خیلی دلچسب و شیرین خواهد بود.

بازی با حلقه (1)

بازی دوم :

بازی دوم هم مثل بازی اول است با این تفاوت که در این بازی حلقه ثابت است و گروه حرکت می کند . شما باید قبل از بازی حلقه را روی زمین بگذارید و با آب پچ و یا هر چیز دیگر یک دایره روی زمین رسم کنید و به بچه ها بگویید که حلقه ی شما نباید از این خانه به بیرون برود . بچه ها هم برای این که به قانون بازی عمل کنند باید به صورت تک تک در داخل حلقه عبور کنند در صورتی که دستان یکدیگر را محکم گرفته اند .

بازی با حلقه


8 پاسخ به “معرفی دو بازی با حلقه برای کودکان دبستانی”

 1. لیلا می‌گه:

  ممنون مدرسه ما سالن ورزشی نداره وما باید بابازی هایی که میشه سرکلاس انجام دادشادنگه داریملگفابازی های بیشتروجدیدرا آموزش بدید

 2. بهی می‌گه:

  لطفا بازی های جدید را بگویید

 3. طلا می‌گه:

  خیلی عالیه همچی خوبه و به کار میاد،من مدیر مهد کودک هستم

 4. همكار می‌گه:

  با درود بسیار.خانم رسولی عزیزممنون از تلاش و ارزشی که برای کودکان و حقوق آن ها قائل هستین.

 5. سلام خانم معلم خسته نباشید مثل همیشه ایده جدید دارید ممنونیم و امیدوارم موفق باشید…

پاسخ دهید