هنرنمایی با سیم

هنرنمایی با سیم

 

 

سیم های معمولی  و نرم را می توان با کمی خم و راست کردن به جانوران زیبایی تبدیل کرد . هر کسی می تواند این هنرنمایی را داشته باشد . در این پست از نشریه اینترنتی زندگی کودکان شما با چند طرح زیبا از شکل سازی های ساده و کودکانه با سیم به شکل جانوران آشنا می شوید .

 

 

هنرنمایی با سیم

در این تصویر یک خرس پاندای بامزه باسیم ساخته شده است . زمینه ی قهوه ای رنگ کار و دایره ای کرم رنگی که در واقع وسط شکم پاندا چسبیده است ترکیب رنگ مناسبی با موضوع کار ایجاد کرده است . این کاردستی با سیم فقط از یک رشته سیم متوالی ساخته شده است .

 

هنرنمایی با سیم

شکل سازی جانور خوک صورتی رنگ را با سیم در تصویر بالا مشاهده می کنید . برای ساختن این کاردستی از یک رشته سیم استفاده شده است . زمینه ی کار هم بخاطر رنگ صورتی خوک ، صورتی انتخاب شده است .

 

هنرنمایی با سیم

این سگ خال خالی هم هنرنمایی دیگری با سیم را نمایش می دهد . روی زمینه ی کاردستی هم کار شده و از مقواهای رنگی برای تزیین استفاده شده است .

 

هنرنمایی با سیم

پرنده ی دانای جغد هم اثربسیار زیبای دیگر با سیم های معمولی و نرم است . این کاردستی روی زمینه ی قرمز رنگ کار شده و مقوای به عنوان تنه ی جغد به رنگ کرم روی زمینه وجود دارد .

 

هنرنمایی با سیم

یکی دیگر از شکل سازی ها با سیم ، شکلسازی اسب آبی است . این اسب آبی روی زمینه ی آبی رنگ کار شده است .

 

همانطور که مشاهده کردید این شکلسازی با سیم ها نیاز به مهارت آن چنانی ندارد و شما هب راحتی می توانید این کاردستی را انجام دهید و از خاقیت و ابتگکاری که به خرج می دهید لذت ببرید .

 


7 پاسخ به “هنرنمایی با سیم”

 1. الییی می‌گه:

  مرسی سایتتون حرف نداره ادم هی نگا میکنه ایده های جالبو میبینه…
  خیلی عالیه مرسی
  موفق باشید

 2. arifaaa می‌گه:

  سلام
  ای کاش اسب هم میداشتین با سیم خوب میشد
  خیلی دنبال نماد اسبم:(
  مزسی

 3. الناز می‌گه:

  عای بود عجیجم

 4. الهام می‌گه:

  ینی ب جون خودم سایتتون حرف نداره بین همه تکه

 5. سلام سایتتون خیلی عالیه من که وارد سایت میشم نمیتونم دل بکنم چون خودمم تو کار هنرم اما سایت شما یه چیز دیگه اس واقعا ممنون

 6. parasto می‌گه:

  سلام
  از کار با سیم خیلی خوشم اومد.ابتکار شماست یا از سایت خاصی گرفتین ؟ می خواستم اگه میشه لطف کنید بازم بذارید یا اسم اون سایت و بگید من خودم چک کنم

پاسخ دهید