تزیین پاپیونی شال گردن کودکان

تزیین-شال-گردن-کودکان-(1) بچه ها بعد از مدتی که یک لباس را می پوشند از آن خسته و دلزده می شوند و دیگر تمایلی به پوشش آن ندارند و در عوض برخی از لباس های رنگ و رو رفته هستند که نمی توان آن را از کودک دور کرد . در این پست با ایده ای برای تزیین شال گردن به شکل پاپیون آشنا می شوید . ادامه را تماشا کنید .

 

 

برای تزیین شال گردن به شکل پاپیونی به دو شال گردن معمولی کودکانه یا یک شال گردن بزرگسالان نیاز دارید .

اگر از دو شال گردن کودکانه برای ساخت این نوع از شال گردن استفاده می کنید ، ابتدا دو سر دو شال را روی هم گذاشته و بدوزید و ریشه های نخی شال گردن را قیچی کنید ولی آن ها را دور نریزید در مراحل بعدی کار به آن ها نیاز خواهید داشت .

تزیین-شال-گردن-کودکان-(5)

در مرحله ی بعد یک متر بردارید و ۱۵ سانتی متر اندازه گیری کنید . بعد از ۱۵ سانتی متر ۱۰ سانتی متر را مشخص کرده و پارچه را در همین قسمت ده سانتی متری چین بدهید و با سوزن نگه دارید تا اخلالی در اندازه گیری های بعدی شما به وجود نیاورد . برای شروع کار لازم نیست که ابتدا ۱۵ سانتی متر جدا کنید . سر شال را به دلخواه خود در هر اندازه ای که دوست دارید پاپیونهای شال گردن فرزندتان شروع شود چین دهید ، اما در اندازه گیری های بعدی برای نظم بیشتر بهتر است فاصله ها را رعایت کنید . در ضمن ممکن است کسی تمایل داشته باشد که پاپیون های کمتری روی شال داشته باشد در این صورت هم خودتان یک اندازه را تعیین کنید و شال را چین دهید .

تزیین-شال-گردن-کودکان-(4)

تمام شال را به همین ترتیب چین دهید و محل های سوزن خورده را زیر چرخ خیاطی برده و دوخت کنید .

تزیین-شال-گردن-کودکان-(3)

حالا چین خوردگی دوخته شده را باز کرده طوری که محل دوخت در وسط قرار بگیرد . یک پاپیون بسازید و با همان رشته های بریده شده ی اول کار پاپیون را گره بزنید .

تزیین-شال-گردن-کودکان-(2)

در این مرحله به سلیقه ی خود از وسایل تزیینی مختلف مثل مهره های و رنگی و … می توانید استفاده کنید و برق و نمای بیشتری به شال گردن ببخشید .

تزیین-شال-گردن-کودکان-(1)

کودکی که قبلا این شال گردن را نمیپوشیده مطمئن باشید با ایده ی جدیدی که به کار برده اید عاشق آن خواهد شد .

تزیین-شال-گردن-کودکان

 

 


11 پاسخ به “تزیین پاپیونی شال گردن کودکان”

  1. **ووروجک** می‌گه:

    عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

پاسخ دهید