نازک در شبکه های اجتماعی

کاربرحاضر

2 Users در حال خواندن این صفحه.
Users: 2 Guests11,175

دوخت جامدادی چرمی

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم

اگر یک کیف چرمی در خانه دارید که دیگر به آن نیاز ندارید میتوانید ایده ی امروز سایت نازک را دنبال کنید و با چرم های این کیف بدون استفاده تان یک جامدادی خوشگل برای فرزندتان بسازید . روش بسیار ساده ی دوخت این جامدادی را در ادامه مطلب این پست دنبال کنید .

این جامدادی عروسکی را با هر رنگ از چرم می توان ساخت . ابتدا از چرم هایی که در دسترس دارید دو بیضی هم اندازه را برش بزنید که خط تقارت بزرگ آن از طول یک مداد نتراشیده بزرگ تر باشد .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(1)

زیپی که به عنوان زیپ جامدادی انتخاب کرده اید را روی یکی از بیضی های چرمی بگذارید . به اندازه ی درازی محل باز شدن زیپ منهای یک سانت یک نوار کاغذی به عرض یک سانتی متری برش بزنید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(2)

نوار را روی بیضی چرمی بگذارید و با مداد آن را بکشید . سپس با استفاده از کاتر یا قیچی محل مشخص شده را از چرم جدا کنید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(3)

زیپ را با چرخ خیاطی در محل شیاری ایجاد شده به چرم بدوزید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(4)

دو تکه چرم یا لایه و یا پارچه سفید دایره شکل به عنوان چشم عروسک برش بزنید و به چرم بدوزید . چشم ها را از مهره با دکمه بسازید و روی تکه ی دایره ای سفید رنگ بدوزید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(5)

چند نواراریب های باریک نیم سانتی را به اندازه ی بلندی و کوتاهی مورد سلیقه خودتان به صورت تصویر زیر روی چرم ها با چسب بچسبانید تا کار دوخت کردن آن را راحت تر انجام دهید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(6)

در مرحله ی بعد ابتدا زیپ را باز کنید سپس لایه دوم چرم بیضی شکل را روی قسمتی که نوار اریب های هستند بگذارید و به لایه ی اول دوخت کنید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم-(7)

از محل زیپی که باز است جامدادی را به طرف اصلی خود برگردانید . یک پایپون ساده بسزید و به موهای روبانی جامدادی عروسکی دخترانه وصل کنید .

آموزش-دوخت-جامدادی-با-چرم

به همین سادگی یک جامدادی زیبا از چرم کیف یا لباس های چرمی که دیگر به آن ها نیاز ندارید برای فرزندتان بسازید . از این کیف علاوه بر استفاده به عنوان جامدادی ، می توان از آن به عنوان کیف موبایل چرمی ، کیف پول چرمی و کیف دستی چرمی کودکان هم استفاده کرد .

مطالب مشابه :

مدیر سایت

نگاشته شده توسط مدیر سایت جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 913 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیر سایت درباره خودش چنین می گوید : فاطمه هستم مدیر سایت نازک . خوشحالم که وبسایت ما را برای بازدید انتخاب کردید . امیدوارم که در سایت نازک لحظات خوبی را سپری کنید .

تا این لحظه به جز شما کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید

نظر شما چیه ؟

  

  


3 + 2 =

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>