تلفن های همراه ویژه ای برای کودکان

تلفن های همراه ویژه ای برای کودکان

تلفن های همراه برای کودکان جذابیت های فراوانی دارد و آنها نیز خواهان استفاده از این امکانات جدید و سرگرم کننده میباشند. این فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند، موجب نگرانی خانواده ها شده است، چرا که نمیتوانند فرزندانشان را هنگام استفاده از آنها کنترل کنند و اگر هم این امکان فراهم باشد بسیار سخت و زمان بر است.
اخیراً استارت آپی به نام Insensi ایده ی خود را برای تولید تلفن مخصوص کودکان پیاده سازی کرده است. این تلفن که ILY نام دارد تنها می توان با آن تماس ویدیویی با اعضای خانواده برقرار کرده و همچنین تصاویری را به آن ها ارسال کرد.
تلفن ویژه برای کودکان

تلفن ویژه برای کودکان

 این سیستم مجهز به وای فای است و قادر به ضبط  و انتقال و  پخش فایل ها برای فرد مورد نظر توسط کودک نیز می باشد!
امروزه با پیشرفت بسیار سریع تکنولوژی، نگرانی بیشتر خانواده ها برای استفاده کودکانشان از تلفن هوشمند نیز افزایش یافته است. از این رو هنوز بسیاری از خانواده ها اجازه ی استفاده از گوشی ها و تبلت ها را به کودکان خود نمی دهند.
اخیراً استارت آپی به نام Insensi با ارائه ی ایده ای، نگرانی این دسته از خانواده ها را برطرف کرده است. ILY نام تلفن مخصوص کودکان است که اگرچه می توان از آن به عنوان یک تلفن هوشمند یاد کرد، اما برخی امکانات آن به دلیل استفاده ی کودکان محدود شده است.کودکان به واسطه ی این تلفن تنها می توانند با اعضای خانواده تماس ویدئویی و صوتی برقرار کنند و همچنین قابلیت ارسال عکس نیز فراهم شده است.
تلفن ویژه برای کودکان

تلفن ویژه برای کودکان

به منظور استفاده ی آسان کودکان، در صفحه ی اصلی این تلفن می توان مخاطبان را اضافه کرده تا بتوان به آسانی با یک کلیک کردن تماس را برقرار کرد.  تمامی تماس ها به واسطه ی وای فای یا سیم کارت قابل برقرار شدن هستند. در این تلفن اپلیکیشنی به منظور نقاشی تعبیه شده که کودکان پس از نقاشی کردن می توانند فایل آن را به والدین خود بفرستند.
البته در این تلفن هیچ گونه مرورگری برای دسترسی به اینترنت فراهم نشده است. قیمت این دستگاه ۲۰۰ دلار بوده و می توان از هم اکنون پیش سفارشات را ثبت کرد.


پاسخ دهید