ساخت فرفره کاغذی فانتزی

ساخت فرفره جدید (1) اطمینان داریم که همه ی دوستان سایت نازک روش ساخت فرفره های کاغذی را می دانند . در این پست قصد داریم که روش ساخت یک فرفره کاغذی فانتزی و زیبا مناسب جشن ها و بازی های کودکانه را به شما آموزش دهیم .

برای ساخت این فرفره فانتزی زیبا به دو کاغذ مربع شکل هم اندازه نیاز دارید . برای این که زیبایی کارتان بیشتر به چشم بیاید بهتر است از دو رنگ متفاوت برای این کار استفاده کنید .

ساخت فرفره جدید (2)

ابتدا مرکز مربع را مشخص کنید . قطرها را رسم کنید و سپس با استفاده از گونیا خط هایی روی قطرها رسم کنید که زاویه ی نود درجه با آن بسازد . اندازه ی خط های ذکر شده باید به یک اندازه باشد . سپس خطوط مشخص شده را برش بزنید .

ساخت فرفره جدید

کاغذ دوم را فقط روی قطرها و هم اندازه با قطرها ی برش خورده ی برگه اول برش بزنید و مانند تصویر بالا روی برگه ی اول بگذارید .

ساخت فرفره جدید (1)

حالا از یک گوشه شروع کنید و برگه ها را به سمت مرکز بیاورید و تا انتها این کار را انجام دهید و سپس سوزن زده و به جسمی مثل پاکن مداد وصل کنید .

این فرفره را به کودکتان بسپارید تا با دویدن و چرخیدن منحصر به فرد آن لذت بازی کردن را در کودکی زودگذرش تجربه کند . همچنین از این فرفره برای تزیین میز تولد ، تزیینات جشن های کودکانه و جشن های ایام خاص مثل جشن روز معلم ، جشن روز ۲۲ بهمن ، جشن شکوفه ها و … استفاده کنید . حداقل زمان لازم برای ساخت این فرفره ۳ دقیقه است .


8 پاسخ به “ساخت فرفره کاغذی فانتزی”

 1. یه خانم معلم می‌گه:

  سایتتون معرکس حرف نداره .ممنونیم از لطفتون

 2. میناسلیمیان می‌گه:

  درود برشما.امیدوارم هنرتون هرروزبیش تر بشه و هنرهای جدیدتون را هم با دیگران به اشتراک بگذارید.

 3. اکرم می‌گه:

  سایتتون عالــــــــــــــیه☺☻♥

 4. مینو می‌گه:

  خیلی قشنگه میرم برا پسرم درست کنم .ممنون از سایت خوبتون

 5. فاخته می‌گه:

  بسیار عالیه فقط انواع دیگر را هم بگذارید.

پاسخ دهید