کاردستی سیب با کاموا

کاردستی سیب با کاموا

 

کودکان کار با کاموا را دوست دارند . کاموا بخاطر رشته ای و دراز بودن آن کار را برای کودکان کمی سخت می کند . اما اگر کودک با نظرات مستقیم بزرگ ترها دست به کار شود حتما شکستی نخواهد خورد . چرا که بزرگترها همیشه حامی و پشتیان کودکان در بهتر انجام دادن کارها هستند . در این پست از نشریه اینترنتی زندگی کودکان(نازَک) شما با ایده ی زیبای درست کردن سیب با کاموا آشنا می شوید . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

 

 

برای ساختن سیب کاموابی شما به کاموای قرمز یا سبز ، قیچی ، یک تکه کارتن مستطیلی شکل و سیم های روکش دار تزیینی که در هر خرازی پیدا می شود نیاز دارید .

کاردستی سیب با کاموا

ابتدا تکه کارتنی را که دارید به کودک بدهید و از او بخواهید که کاموا را چندین دور دور کارتن بپیچد . این نکته را هم یادآور شوید که نباید این کار را با قدرت تمام انجام دهد چون جدا کردن کاموا از کارتن در مرحله ی بعد را سخت می کند . بعد از این که چندین دور کاموا دور کارتن پیچید با کمک بزرگترها کارتن را از کاموا جدا کنید و سیم زری یا روکش داری که دارید را از وسط کامواها عبور دهید .
سیم را تا آخرین جایی که می توانید به سمت بالا دو لا کنید و آن را بکشید ، طوری که گردی سیب کاموایی مشخص شود . سپس با یک رشته سیم روکش دار سبز رنگ برای این سیب دست ساز کودکانه برگ بسازید .

 کاردستی سیب با کاموا

برای این که کار فرزندتان تنوع داشته باشد با رنگ سبز کاموا هم همین کار را انجام دهید و یک سیب سبزرنگ کاموایی بسازید .

کاردستی سیب با کاموا

از این سیب های رنگی می توان برای جشن تولدهای با تم سیب ، تزیین اتاق کودک و به عنوان گیفت در جشن های کودکانه استفاده کرد .

کاردستی سیب با کاموا

امیدوارم از این ایده لذت برده باشید .


پاسخ دهید