گل با شکلات شکری

تزیین-شکلات-به-شکل-گل دوست دارید برای جشن شکوفه ها ، روز اول مهر و جشن بازگشایی مدارس برای فرزندتان و دوستانش یک هدیه ی خوشگل و کم هزینه آماده کنید که بچه ها را با دیدن آن سورپرایز کنید ؟ در ادامه روش ساخت یک شاخه گل شکلاتی خوشگل را دنبال کنید .

در این پست قصد داریم کهساخت شاخه گل های شکلاتی را به شما آموزش بدهیم . این شاخه گل ها به تنهایی به عنوان هدیه ای مناسب برای کودکان دبستانی در نخستین روز از بازگشایی مناسب است . در این روز معمولا معلمان و آموزگاران به دانش آموزان هدیه ای می دهند تا الفت بیشتری بین مدرسه و خانه ایجاد شود . با توجه به قیمت بالای هدیه های شیک در این پست به ساخت یک هدیه ی خوشگل و شیرین می پردازیم .

ابتدا به قنادی بروید و از این شکلات های شکری که در مقدار زیاد و به قیمت ارزان فروخته می شود خریداری کنید . سیخ چوبی و پلاستیک و کاغذکشی سبز رنگ هم برای آماده کردن هدیه تان لازم دارید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(3)

ابتدا یک شیرینی را به سیخ چوبی فرو کنید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(5)

پلاستیک را کف دستتان پهن کنید و شکل یک گل را روی آن با شکلات های شکری ایجاد کنید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(4)

پلاستیک را جمع کرده و با چسب محکم کنید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(6)

به تعداد دانش اموزان از این گل ها بسازید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(7)

با کاغذ کشی برگ بسازید و ساقه ی گل شکلاتی را هم با کاغذکشی سبز بپوشانید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(1)

این گل های خوشگل را داخل یک گلدان بچینید و روی میز معلم بگذارید .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(8)

ارزان ترین و شیرین ترین و خوشگل ترین هدیه برای کودکان است . اگر چه اعتقاد داریم که نباید به کودکان شیرینی هدیه و جایزه داد .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل-(2)

امیدواریم از دیدن این گل های زیبای شکلاتی لذت برده باشید . از این شکلات ها برای تزیین میز معلم در جشن های مختلف کلاسی هم می توان استفاده کرد .

تزیین-شکلات-به-شکل-گل

چنان چه این گل و یا سایر کارهای هنری روی این سایت را آماده کردید دوست داریم تصاویری از آن ها تهیه کنید و به ایمیل ما info@nazak.ir ارسال کنید تا به نام خودتان در سایت منتشر شود .


3 پاسخ به “گل با شکلات شکری”

  1. شهین می‌گه:

    خیلی جالب بود می خوام برای عیدی روز عید غدیر درست کنم .

  2. بتول می‌گه:

    خییییییییییلی قشنگ بود

پاسخ دهید