عکاسی از دوران بارداری

عکاسی از دوران بارداری

آتلیه بارداری نی نی کلیک

در این مطلب آتلیه کودک نی نی کلیک موارد بسیار آموزنده عکاسی از دوران بارداری را برای شما آماده نمودیم که در ادامه مطلب پنج نکته از آنها را بررسی می نماییم.

بارداری دوران بسیار شیرین و از جذاب ترین روزگارانی است که هر خانمی از آن دوران به زیبایی و شیرینی یاد می کنند. حتی خاطرات این دوران برای بچه ها زمانی که بزرگ می شوند نیز بسیار جذاب خواهد بود. در بسیاری از مواقع خاطرات این دوران بارها بازگو می شوند و خاطره آن روزهای زیبا دوباره ترسیم می گردد. بنابراین هنگامی که این خاطرات یادآوری می شوند مناسب تر خواهد بود که تصاویری زیبا نیز داشته باشیم که در یک آتلیه بارداری ثبت شده است تا بتوانیم موقعیت و احوالات خود را با عکس های ثبت شده بیشتر به یاد آوریم.

آتلیه بارداری نی نی کلیک

آتلیه بارداری نی نی کلیک

بهترین زمان برای عکاسی بارداری

تعیین زمان برای عکاسی خیلی مهم است این که بدانیم چه زمانی برای عکاسی مناسب است.اگر بنا را براین دارید که آلبوم بارداری داشته باشید، از ماه اول بارداری، عکاسی را شروع کنید و این ۹ماه را به تصویر بکشید با این که فقط چندین عکس داشته باشید که بارداری شمار را نمایش دهد فرق خواهد داشت. با ثبت تصاویر در ماه های مختلف می توانید از روند رشد نوزاد تصویری ثبت کنید که خود بسیار هیجان انگیر خواهد بود.

اگر عکسها را در ماه اول شروع می کنید باید حتما به احوالات مادر توجه کنند چون در این دوران حال مادر تغییرات زیادی دارد و شاید به خاطر تغییراتی که به تازگی در بدن ما اتفاق افتاده، شادابی قبلا وجود نداشته باشد، پس زمانهایی را انتخاب کنید که مادر در بهترین حالت خود باشد. اما اگر مایلید که فقط آلبومی از بارداری خودداشته باشید بهترین زمان برای این کار بعد از ۸ ماهگی است که جنین به اندازه کافی رشد کرده و شکم مادر به اندازه کافی برآورده شده و در عکس ها و عکاسی کاملا مشخص خواهد بود، این بهترین زمانی است که در یک آتلیه بارداری میتوانید وقت قبلی تعیین کنید و عکاسی نمایید.

لباس مناسب عکاسی

همیشه برای مادران باردار این سوال پیش می آید که چه لباسی و چه مدل سر و وضعی در زمان عکاسی بارداری مناسب است .هنگام رفتن به آتلیه بارداری عجله نکنید بهتر است برای این کار از سر و وضع خود مطمئن شوید، وقت بیشتری برای آرایش صورت ،موها،ناخن ها و… بگذارید.

فیگور و ژست مادر

در زمان بارداری به دلیل کم شدن قدرت مانور و فعالیت بدن ژست گرفتن کمی دشوار است اما اگر مادر اطلاعات کافی در مورد بدن و جنین خود داشته باشد می داند که چگونه ژست بگیرد که آسیبی به کودکش وارد نشود و در نتیجه عکس حرفه ای را ثبت کند.

در پایان بهتر است بدانیم مهمترین موردی که نیاز هست تا عکس های خوبی از خاطرات دوران بارداری خود ثبت کنیم، حس طراوت و شادآبی مادر است، پس بهتر از زمان مناسبی را از هرجهت برای وقت گرفتن از آتلیه عکاسی انتخاب کنیم و قبل از زمان عکاسی استراحت کامل نماییم تا با انگیزه و انرژی مضاعف وارد استودیو شویم، حتما هنگام ورود به استودیو عکاسی نمونه کارهای سابق آتلیه را مشاهده کنید که هم نحوه کار را تماشا کنید هم بتوانید ژست های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با عکاس خود مطرح کنید.

مطالب دیگر وب سایت آتلیه باداری نی نی کلیک را مشاهده بفرمایید تا اطلاعات بیشتری برای عکاسی در منزل از فرزندان دلبندتان آموزش ببینید و از عکاسی لذت ببرید.


پاسخ دهید