کاردستی با برس رنگ آمیزی

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(4)  برس های مخصوصا رنگ آمیزی در و دیوارها را با کمی خلاقیت به عروسک های خمیری خوشگل تبدیل کنید . در ادامه روش کار را دنبال کنید .

برای ساخت عروسک خمیری زن و مرد شما به یک برس رنگ آمیزی نیاز دارید . اگر این برس کهنه و دورریختنی هم باشد باز برای این کار مناسب است .

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(2)

با همیر قسمت اتصال موهای برس را به چوب تا دسته برش را به شکل سر انسان حالت بدهید . در این صورت موهای برس به جای موهای انسان خودنمایی می کند . برای چسبیدن قسمت های مختلف خمیری به هم از چسب مایع استفاده کنید .

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(5)

برای صرفه جویی در مصرف خمیر و شکل دادن به تن عروسک خمیری ابتدا با ورقه آلومینیوم نسوز، دست و تن عروسک خمیری را حالت دهید تا فرم خود را به دست آورد .

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ

دست ها را هم به صورت جداگانه باید تهیه کنید و در آخر به تن عروسک بچسبانید .

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(3)

حالا باز دوباره با خمیرهای رنگی به شکل دادن به تن و دست عروسک بپردازید . اطمینان داشته باشید هر چقدر که عروسک شما شکل بگیرید چون یک کار خلاقانه و بکر را انجام داده اید باز هم زیباست و مورد توجه عام و خاص قرار می گیرد .

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(1)

این هم تصویری از یک عروسک زن در کنار مرد که به شما ایده ی تزیین برس رنگ به این شکل هم خواهد داد . دو عروسک نشسته در کنار هم با موهای فشن خوشگل !!!

ساخت-ادمک-با-برس-رنگ-(4)


5 پاسخ به “کاردستی با برس رنگ آمیزی”

 1. تینا می‌گه:

  همیر نه خمبر

 2. خسته نباشم می‌گه:

  واقعااین سایت بهترییییییییییییییییییییییییییین سایت توجهانه

 3. نانا می‌گه:

  برق گرفتتشون!!!!!……………!!!………………!!!

 4. محمدمهدی می‌گه:

  وای چه چیزی بود آدم حال میکنه

 5. زیبا می‌گه:

  چه ایده جالبی برای سفره عید.میتونیم برس رو رنگ سبز بزنیم و این آدما رو بزاریم تو سفره.قربونت برم با ایت ایده زیبات.من هر روز صبح سر میزنم و ایده اتون رو میبینم.محشرین بخدا.

پاسخ دهید