نقاشی با بادکنک

نقاشی-با-بادکنک-(4) خلق نقاشی با بادکنک های رنگین شده ایده ی جالبی برای کار کردن با کودکانی است که به هنر نقاشی علاقمندند . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

در سایت نازک با ایده های زیبادی درباره نقاشی کردن و نقاشی های خلاقانه که به وسیله ی کودکان ایجاد می شود آشنا شده اید . برای دسترسی به این نقاشی ها در دسته بندی مطالب سایت آموزش نقاشی را پیدا کنید .

امروز قصد داریم که یک نقاشی خلاقانه و زیبا با آبرنگ را به شما آموزش بدهیم . برای رسم این نقاشی به آبرنگ نیاز دارید . ابتدا بادکنک را کمی باد کرده و سپس با قلم مو چند قطره از رنگ های آبرنگ که به دلخواه خودتان می تواند از یک تا چند رنگ باشد را به بادکنک بمالید .

نقاشی-با-بادکنک-(4)

سپس بادکنک رنگ شده را روی کاغذ گذاشته و کمی بادکنک را بچرخانید تا رنگ به صورت کامل روی کاغذ پخش شود .

نقاشی-با-بادکنک-(1)

حالا از کودک بخواهید که با نگاه کردن به تصویر ایجاد شده بگوید که این تصویر به چه چیزی شباهت دارد .

ذهن خلاق بچه ها به تصویر یابی مشغول کنید و در این بازه به کودک فرصت بدهید که فکر کند و با مشاهده ی دقیق به بیان ایده ی خود بپردازد .

در زیر نمونه های بسیار زیبا از این گونه نقاشی ها را مشاهده می کنید .

تصویر خرگوش در نقاشی زیر به وضوح نمایش داده شده است . کودک با نگاه کردن به نقاشی سمت چپ که بوسیله ی بادکنک رنگین ایجاد شده است تصویر یک خرگوش را کشف کرده است و سپس با اضافه کردن قسمت هایی به این نقاشی ، تصویر خرگوش را واضح تر کرده است .

نقاشی-با-بادکنک-(6)

در این نقاشی تصویر غروب و دریا و یک قایق زیبا را مشاهده می کنید که بوسیله ی کشیدن بادکنک رنگی و چرخاندن آن روی کاغذ ایجاد شده است .

نقاشی-با-بادکنک-(7)

این هم یک تصویر زیبا و خلاقانه از نقاشی گل است .

نقاشی-با-بادکنک-(8)

شاید این گونه نقاشی ها برای کودکان در این سن کم حرفه ای به نظر برسد و شما با نشان دادن این نقاشی ها به دیگران در باورشان نگنجد که این نقاشی را یک کودک هفت یا هشت ساله رسم کرده است اما واقعیت این است که همین بادکنک معمولی توانسته است این فرصت را به کودک شما بدهد که مثل حرفه ای ها نقاشی کند .

نقاشی-با-بادکنک-(3)


2 پاسخ به “نقاشی با بادکنک”

  1. پردیس می‌گه:

    مرسی ازسایتتون خیلی خوب بود

  2. مربی می‌گه:

    خداوکیلی سایتتون رودست ندارههههههههههههههه

پاسخ دهید