حلقه شکلاتی

حلقه-شکلاتی-(1)  حلقه ی شکلاتی ایده ای جدید ، شیک و خوشمزه برای پذیرایی از جمع کودکان است . در ادامه روش ساخت این حلقه ی تزیینی را دنبال کنید .

این تزیینی ساده و در عین حال زیبا برای جشن های کودکانه مناسب است . هم اکنون که در آستانه جشن های عیدغدیر و عید قربان هستیم به شپا پیشنهاد می کنیم شیوه ی جدیدی برای پذیرایی دانش آموزان و یا گروهی از کودکان را تدارک ببینید .

برای ساخت این حلقه به آب نبات های رنگارنگی که در بازار به نسبت دیگر آب نبات ها با قیمت ارزان تری به فروش می رسد ، حلقه سیم یا حلقه چوب آماده ، روبان و چسب نیاز دارید . برای پذیرایی هم به قیچی نیاز دارید .

حلقه-شکلاتی

روش کار به این صورت است که ابتدا سر روبان را به حلقه گره بزنید و برای محکمی کار ان را با چسب محکم کنید تا روی حلقه حرکت نکند .

حلقه-شکلاتی-(2)

حالا یک طرف آزاد شکلات یا آب نبات ها را روی حلقه بگذارید و با پیچیدن روبان دور حلقه و روی این سر آزاد شکلات ، آن را به حلقه متصل کنید . بهتر است این کار را دقت انجام دهید .

حلقه-شکلاتی-(3)

برای بستن شکلات ها یک نظم خاص در نظر بگیرید و بهتر است که یکی به داخل ، یکی به خارج و یکی در وسط جا بدهید و در فاصله ی نزدیک به هم با روبان به حلقه وصل کنید .

حلقه-شکلاتی-(4)

این کار را تا وقتی که کل حلقه از شکلات پوشیده شود ادامه دهید . اگر قصد اویزان کردن این حلقه را به درب اتاق یا روی دیوار دارید بهتر است که فقط از یک طرف حلقه کار چیدن و وصل کردن شکلات ها را انجام دهید و طرف دیگر را برای چسبیدن بهتر به سطح مورد نظر آزاد بگذارید .

حلقه-شکلاتی-(5)

اگر می خواهید بچه ها از همین حلقه از خودشان پذیرایی کنند یک قیچی را به روبان ببندید و روبان را به حلقه گل آویزان کنید .

حلقه-شکلاتی-(5)

برای تزیین حلقه شکلاتی از یک روبان پهن پاپیون بسازید و همراه با حلقه ی روبانی به حلقه ی شکلاتی وصل کنید .

حلقه-شکلاتی-(6)

به این ترتیب یک حلقه ی شکلاتی خوشگل برای پذیرایی از بچه ها در جشن های کودکانه ایجاد کرده اید . بچه ها با برش زدن شکلات ذوق می کنند . اگر چه توصیه می کنیم که هیچگاه از شکلات برای تشویق کودکان استفاده نکنید .


پاسخ دهید