قاب گل با دورریختنی

قاب-گل چه می تواند زیباتر از یکی دسته گل باشد ؟ چه برای روح جسم و چه برای روح بخشیدن به دکوراسیون منزل . در این پست از سایت نازک با روش ساخت یک قاب گل با دوریختنی ها آشنا می شوید . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

این روزها استفاده از دورریختنی ها و نمایش آن ها در طرح های خلاقانه جای خوبی باز کرده است . دراین پست ما یک قاب گل زیبا را با استفاده از شانه های خالی و دورریختنی تخم مرغ برای شما به نمایش گذاشته ایم .

ابتدا بوم مناسبی را برای این کار انتخاب کنید . رنگ زمینه را به دلخواه خود انتخاب کرده و بوم را رنگ بزنید و بگذارید تا خشک شود .

قاب-گل-(1)

تبدیل شانه ی تخم مرغ به گل کار سختی نیست فقط ممکن است ضخامت شانه کمی انگشت دستتان را اذیت کند . گل ها را به هر طرحی که دوست دارید از شانه تخم مرغ برش بزنید .

قاب-گل-(5)

از رنگ های شاد برای رنگ آمیزی این گل ها استفاده کنید .

قاب-گل-(2)

پس از خشک شدن وسط گل ها را دکمه یا مهره های رنگی بچسبانید .

قاب-گل-(3)

گل ها را یکی یکی در کنار هم و با توجه به ترکیب رنگ نسبت به گل کناری روی بوم رنگ شده بچسبانید . سپس یک دسته سیم روکش دار تزیینی را به عنوان ساقه ی گل ها در زیر دسته گل بچسبانید و برای تزیینات بیشتر یک تکه روبان را هم به شکل پاپیون و یا معمولی به سیم ها گره بزنید .

قاب-گل-(4)

به این ترتیب یک قاب زیبای تزیینی از مواد دورریختنی ساخته اید که از آن می توانید برای تزیین درب اتاق ، تزیین دیوار اتاق کودک و … استفاده کنید .

قاب-گل

ما در تیم نازک منتظر ایده ها و همچنین نظرات و پیشنهادات شما هستیم . چنانچه از روی مطالب سایت نازک موفق به ساخت وسیله ای خاص شدید عکس آن را برای ما به آدرس info@nazak.ir ارسال کنید .


10 پاسخ به “قاب گل با دورریختنی”

 1. نیکا می‌گه:

  خیلی جالبه

 2. هلن می‌گه:

  خیلی قشنگه برای کاردستی هنرم حتما درستش می کنم خیلی خیلی ممنونم از سایت خوبتون

 3. مریم گماری می‌گه:

  جالبه
  به درد بچه های دبستانی هم میخوره
  شونه تخم مرغ همیشه دردسترسه
  اگه میشه ایده های بیشتری با اون یاد بدید ممنون میشم

 4. سه دوست می‌گه:

  عالی بود خیلی ممنون خیلی زیبابود
  باتشکر
  زهرا وحانیه و مریم

 5. مهسا_ می‌گه:

  ایده جالبیه

 6. سحر می‌گه:

  خیلی جالب بود
  جدیده خوشم اومد

 7. sahar می‌گه:

  خوب نبود ولی اگر بعضی چیز به ان اضافه کنید خوب میشود

  مانند:روبان,شکفه گل ها زیاد تر باشد.

پاسخ دهید