تاج گل

تاج-گل-ساده گل های پارچه ای قدیمی را به تاج های زیبا برای دختران در جشن های مختلف از جشن تلکلیف گرفته تا جشن تولد تبدیل کنید .روش ساخت تاج گل را در ادامه دنبال کنید .

برای ساخت این تاج زیبا بهتر است از یک تل مو استفاده شود که پهن باشد تا جای بیشتری برای چسباندن گل ها داشته باشد . همچنین گل های گلدان که قدیمی شده اند را شستشو دهید تا پس از تمیز و خشک شدن برای ساخت تاج دخترانه مناسب گردد . شما هم به گل های درشت و هم گل های ریز برای این تزیین نیاز دارید و برای سرعت بخشیدن به کارتان بهتر است از چسب های حرارتی هم استفاده کنید .

تاج-گل-ساده-(1)

ابتدا گل های درشت را در وسط تل و در کنار هم بچسبانید . توجه به رنگ گل ها موقع چیدن آن ها به زیبایی کارتان می افزاید .

تاج-گل-ساده-(2)

سعی کنید با استفاده از چسب زیاد گل ها را به حالت ایستاده روی تل نگهدارید . برای این کار بهتر است که لایه های داخلی گل را هم کمی چسب بزنید تا پس از کوتاه کردن کاسبرگ گل برای چسبیدن بهتر گلبرگها از هم جدا نشوند و زیبایی تاج حفظ شود .

تاج-گل-ساده-(3)

پس از چسباندن گل های درشت نوبت به گل های ریز می رسد که جاهای خالی تل را پوشش می دهند . علاوه بر گل ، برگ گل های مصنوعی هم می توانند در اینجا ایفای نقش کنند و فضای خالی تل را به زیبایی تزیین کنند.

تاج-گل-ساده-(6)

چون تاج گل حالت دو طرفه دارد باید هر دو طرف تل را به این روش تزیین کنید .

تاج-گل-ساده-(4)

تا وقتی که تاج گل برای چسباندن گل های بیشتر جا دارد این کار را انجام دهید .

تاج-گل-ساده-(5)

به این ترتیب شما با گل های بدون استفاده در خانه و یا گل هایی که در نظرتان از مد و رو رفته اند یک تاج زیبا برای جشن های دخترانه از قبیل جشن تکلیف ، جشن قرآن ، جشن های تولد بسازید . همچنین این تاج گل برای حاملان قرآن که در اکثر مراسمات از دختران کوچک برای این کار استفاده می شود هم کاربرد دارد .

تاج-گل-ساده


پاسخ دهید