ایده ی تزیین مداد به شکل جغد

ایده ی تزیین مداد به شکل جغد

 

سال تحصیلی به اواخر خود نزدیک شده است . کلاس اولی ها که سرخوش و شادمان سال تحصیلی کنونی را با بغلی از یادگیری به پایان می برند . جشن فارغ التحصیلی که برای کلاس اولی ها برگزار می شود جشن الفبا نام دارد . در این جشن کلاس اولی ها باسواد شدنشان را جشن می گیرند . در ادامه مطلب آموزش تزیین مداد برای هدیه به دانش آموزان آمده است .

 

در این جشن بچه های کلاس اولی از والدینشان هدیه ای دریافت می کنند که بخاطر تلاششان در یادگیری حروف الفباست . هدیه ای که معلم به آن ها می دهد هم طرف دیگر است . اگر معلم هستید و به اقتصادتان هم فکر میکنید بهتر است که وسایل تزیینی دست ساز برای شاگردانتان بسازید . این وسایل هم ارزان تمام می شود و هم زیبایی چندین برابر نسبت به وسایل پر از زرق و برق بازار دارد . یکی از این ایده ها تزیین مداد به شکل جغد است . جغد پرنده ای است که همه آن را به اسم جغد دانا می شناسند . پس شاید بهترین گزینه برای تزیین همین جغد باشد . برای این کار یک قطره ی آب بزرگ رسم کنید . سر قطره را مانند شاخ های جغد با قیچی برش بزنید . مثلثی را برای قسمت منقار و چشم ها از همان کاغد برش بزنید وبا ماژیک خط خطی های موازی روی آن رسم کنید . سپس چشم ها را به صورت خیلی درشت برش بزنید و روی مثلث بچسبانید . در قسمت پای جغد دو برش کوچک برای عبور دادن مداد از داخل آن ایجاد کنید . مداد را داخل این شیار بگذارید . حالا جغد شما آماده است و در واقع روی یک شاخه درخت نشسته است و این شاخه درخت هم چیزی نیست چون سلاح دانش آموز .

ایده ی تزیین مداد به شکل جغد

از این هدیه می توان برای هدیه ی روز اول مهر به دانش آموزان هم استفاده کرد . معلم می تواند این هدیه را به بچه هابه عنوان کاردستی روز اول مهر هم آموزش دهد . روش ساده ی ساخت آن آموزش و ساختن آن را برای دانش آموزان هم آسان کرده است .

 


5 پاسخ به “ایده ی تزیین مداد به شکل جغد”

 1. رها می‌گه:

  عالی خسته نباشید

 2. جانی پور می‌گه:

  کارشما عالیست خدا قوت 😛

 3. سارا می‌گه:

  کدمچجنممحححح

 4. سارا می‌گه:

  عالی کی دوست می شه

پاسخ دهید