عینک فانتزی کاغذی

عینک-کاغذی-(2) در این پست از سایت نازک الگوهای عینک های فانتزی و روش رنگ آمیزی کردن این عینک ها برای شادی بخشیدن به جشن های کودکانه ای که قصد برگزاری آن ها را دارید دنبال کنید .

از عینک های فانتزی کاغذی و مقوایی برای شاد کردن کودکانی که به صورت گروهی دور هم جمع شده اند می توان استفاده کرد . ابتدا الگوی عینک ها را چاپ کنید و عینک ها را برش بزنید . سپس با مازیک هایی که رنگ های شاد دارند این عینک ها را رنگ آمیزی کنید . پس از رنگ آمیزی با اضافه کردن نگین ، مروارید ، روبان های تزیینی ، فوم های رنگی ، پولک و … به کارتان زیبایی دوباره ببخشید .

عینک-کاغذی

در آخر پاهای عینک را وصل کنید (شاید استفاده از دسته عینک مناسب تر باشد) . پاهای عینک را تا بزنید و از کودک بخواهید با پشت گوش گذاشتن این پاها خود را در آینه ببیند و لبخندش را به عنوان خسته نباشید به شما هدیه کنید .

عینک-کاغذی-(4)

از این کاردستی فانتزی می توان در کلاس درس هم استفاده کرد . برای زنگ هنر یک فعالیت شاد و سرگرم کننده محسوب می شود و بچه ها تمایل دارند که هر چه زودتر کار تمام شده شان را مشاهده کنند .

عینک-کاغذی-(2)

در رنگ آمیزی بهتر است از رنگ های متنوع به جای رنگ آمیزی یکدست با یک رنگ استفاده شود .

عینک-کاغذی-(1)

با کلیک بر روی الگوهای زیر به سایز بزرگ آن دسترسی خواهید داشت . روی الگوهای زیر کلیک کنید و طرح مورد نظر را با بزرگنمایی حاصل شده در سیستمتان ذخیره نمایید .

الگوی عینک کاغذی

شما در این الگوها چهار طرح متنوع از عینک ها را مشاهده می کنید . این تنوع مدل عینک در جمع کودکان لازم است .

الگوی عینک کاغذی (3)

امیدواریم همواره در کنار کودکان لحظات شادی را تجربه کنید .


6 پاسخ به “عینک فانتزی کاغذی”

  1. هلیا و درسا می‌گه:

    بسیار عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود لذذذذذذذذذذذذذذذت بردیم

  2. mina می‌گه:

    بد نبود ممنون

  3. دنيا می‌گه:

    سایت خیلی خوبی دارید

پاسخ دهید