دانلود نقاشی بدون رنگ آمیزی آدم فضایی

نقاشی-آدم-فضایی بچه ها ، مخصوصا آقا پسرها به کشیدن انواع و اقسام شکل های مختلف از موجودات فضایی علاقمندند . در این پست ۱۲ تصویر متفاوت از آدم فضایی در قالب خام و بدون رنگ آمیزی قرار داده ایم که می توانید آن ها را از لینکی که در ادامه این پست آمده است دانلود نمایید .

در فایلی که برای دانلود قرار داده ایم کودک با مجموعه ای از موجودات فضایی روبه رو می شود که می تواند به راحتی با آن ها ارتباط برقرار کند . آدم فضایی های دختر و پسر بدون نقاشی چهره در نظر گرفته شده اند و کودک به میل خود چهره ی آدم فضایی را نقاشی می کند . نقاشی ساده ترین راه برقراری ارتباط با ذهنیات کودک است . کودک از طریق نقاشی کردن روحیات خود را به معرض نمایش می گذارد . فرصت نقاشی کردن را از کودک نگیرید و بگذارید کودکان به میل خود هر وقت که دوست دارند برای تخلیه بار عاطفی ، هیجانی  و … خود نقاشی کنند .

فایل زیر را دانلود کنید و پس از چاپ در اختیار کودک بگذارید . از او بخواهید که با هر وسیله ی رنگ آمیزی دلخواهش به رنگ آمیزی موجودات فضایی بپردازد .

نقاشی-آدم-فضایی

لینک دانلود نقاشی بدون رنگ آمیزی موجودات فضایی


4 پاسخ به “دانلود نقاشی بدون رنگ آمیزی آدم فضایی”

  1. كيوان می‌گه:

    سلام من نقاشی کره زمین رو بدون رنگ همین حالا میخواهم

  2. negar می‌گه:

    با سلام وخسته نباشید جالبترین سایتی بودید که دیدم

  3. مریم می‌گه:

    با سلام بسیار از سایت شما لذت بردم و البته استفاده کردم. خیلی خیلی عالی بود. خسته نباشید پسر من ۶ سال دارد و از ایده های شما در کارهای پیش دبستانی اش استفاده می کنم باز هم سپاسگذارم

  4. با سلام من مدتها بود دنبال سایتی مثل سایت شما بودم خییییلی خوشحال شدم ممنووووووونم

پاسخ دهید