کاردستی با سی دی سفینه

ساخت-سفینه-با-سی-دی در این پست از سایت نازک روش ساخت یک سفینه همراه با موجود فضایی آن را یاد خواهید گرفت . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

برای ساخت این سفینه فضایی شما به یک سی دی دورریختنی ، مقداری خمیر بازی ، ورقه نسوز آلومینیومی ، سه خلال دندان ، سیم مسی و چند مهره و منجوق ، گیره فلزی کاغذ و چسب مایع نیاز دارید .

روش کار :
ابتدا دو مقدار هم اندازه از خمیر را در دست گرد کنید . با این مقدار خمیر قصد ساخت بدن آدم فضایی را داریم . یک طرف آن را با دست صاف کنید تا در واقع به یک نیم دایره تبدیل شود . سپس این نیم دایره را با ورقه ی آلومینیومی بپوشانید . با نیمه ی دیگر هم همین کار را انجام بدهید .

ساخت-سفینه-با-سی-دی-(2)

سپس این دو نیمه را درست در وسط سی دی بچسبانید . یکی از قسمت بالا و دیگری در قسمت زیرین ، تا بدن یک موجود فضایی را تداعی کند . قسمت آینه ای سی دی در بالا قرار گیرد .

ساخت-سفینه-با-سی-دی-(3)

دوباره مقداری خمیر از رنگ تیره را در دست گلوله کنید تا سر آدم فضایی را بسازید . در محل چشم و دهان و بینی با مهره های رنگی یا منجوق های بزرگ اعضای بدن این موجود فضایی را بسازید .

ساخت-سفینه-با-سی-دی

یک یا دو مهره داخل دو سیم مسی هم اندازه بگذارید و مهره را با پیچیدن سیم ، در سیم نگه دارید . سیم را روی سر موجود فضایی فرو کنید . برای قسمت بینی هم اگر دوست داشتید همین کار را انجام بدهید . سر آدم فضایی را با یک تکه چوب کبریت یا خلال دندان به قسمت تن بچسبانید .
برای دست های این موجود دو گیره ی کاغذی را باز کنید و در قسمت دست ها فرو کنید .
برای پاها نیز از سه خلال دندان استفاده کنید .

ساخت-سفینه-با-سی-دی-(5)

برای این که یک محیط جذاب تری برای این کاردستی خود ایجاد کنید یک مقوای سیاه برداشته و با ستاره های پولکی آن را تزیین کنید .

ساخت-سفینه-با-سی-دی-(4)

امیدوارم از ایده ی ساده ی ما لذت برده باشید .


2 پاسخ به “کاردستی با سی دی سفینه”

  1. معصومه می‌گه:

    سلام من هم اموزگارم منطقه چاراویماق ,,ا,شرقی دنبال کاردستی جدول ضرب هستم چیزی پیدانکردم,اما خیلی کاردستی قشنگ اینجا هست, مرسی,

  2. الیناز بلیانی می‌گه:

    ممنون،کاردستی شما خیلی خلاقانه است ولی یک لطفی دارم می شود یک جعبه زیبا درست کنید ممنون.

پاسخ دهید