ایده ای برای عکاسی از کودکان

عکاسی-از-کودکان-(2) در این پست از سایت نازک ایده ای برای عکاسی از کودکان ارائه گردیده است که مورد پسند کودکانی است که از عکاسی در آتلیه ها و یا با دوربین های خانگی ترس دارند . ادامه را مشاهده نمایید …

بسیاری از کودکان از شکل و شمایل دوربین های عکاسی می ترسند و این ترس معمولی است . ظاهر زمخت و سیاه رنگ دوربین ها با آن فلش های پرنور ممکن است این ترس را در دل هر کودکی ایجاد کند و این مورد باعث شود که عکاس نتواند ژست های خوبی را از کودکی که برای چند لحظه جلوی دوربینش نشسته است شکار کند .

با کمی خلاقیت می توان عکاسی از کودکان را برای آن ها دلنشین تر کرد و آن هم ساختن عروسکهای فومی برای تزیین لنز دوربین هایی است که در عکاسی ها یا در خانه مورد استفاده قرار می گیرد .

در این پست با چند ایده ی عروسکی آشنا می شوید .

عکاسی-از-کودکان-(5)

عکاسی-از-کودکان-(2)

در این مدل از عروسک فومی با ساخت یک گربه نره و چسباندن قطعات آن به هم لنز دوربین تزیین می شود .

عکاسی-از-کودکان-(4)

عکاسی-از-کودکان-(1)

این عروسک فومی به شکل تمساح تزیین شده است . استفاده از فوم صرفا بخاطر نرمی و لطافت آن است تا به دوربین آسیبی نرساند و همچنین دوام کافی داشته باشد چون در هر بار استفاده کردن این عروسک ها جابجا می شوند .

عکاسی-از-کودکان-(3)

عکاسی-از-کودکان

تزیین عروسک فومی به شکل موش برای پوشش دادن اطراف لنز دوربین های عکاسی در آتلیه های کودک را در تصویر بالا مشاهده می کنید .

به همه ی عکاسان در آتلیه های کودک پیشنهاد می کنیم که چند نمونه مخلف از این عروسک های فومی بسازند و در عکس انداختن از کودکان از مدل های مختلف آن ها استفاده کنند تا عکاسی را از یک غول پر نور که به چشم ها آسیب می رساند به یک هنر شیرین و خاطره ساز تبدیل کنند .


2 پاسخ به “ایده ای برای عکاسی از کودکان”

  1. عطیه 65 از یزد می‌گه:

    جالب بود عزیزم
    مرسسسسسسسسسسسسسسی

پاسخ دهید