نقاشی همراه با بازی

نقاشی-با-بازی یک شیوه ی سرگرم کننده و ترکیبی بین بازی و نقاشی کردن برای کودکان نقاشی با چشمانی باز اما بسته است . در ادامه روش کار را دنبال کنید .

“چشمم باز اما بسته ” می توانید اسم این بازی را به این عنوان انتخاب کنید . بستن چشم کودکان برای نقاشی کردن های همراه با سرگرمی ممکن است برای برخی کودکان ترسناک به نظر برسد چون عموما کودکان تاریکی را دوست ندارند . در شیوه ای که امروز در سایت نازک معرفی می کنیم کودک اب چشمانی باز نقاشیش را بدون این که ببیند رسم کند . برای این کار به یک بشقاب یکبار مصرف کاغذی یا پلاستیکی نیاز دارید . وسط بشقاب را سوراخ کنید و مداد را در این سوراخل قرار دهید . از کودک بخواهید که به صورت نشسته و در حالی که سرش بالای بشقاب قرار گرفته است نقاشی بکشد . در این صورت کودک بدون این که به نقاشی و رسم خطوط احاطه داشته باشد به نقاشی می پردازد .

نقاشی-با-بازی-(1)

علاوه براین روش می توانید یک جسم را به عنوان واحد تمرکز نقاشی انتخاب کنید و از کودک بخواهید که با نگاه کردن به جسم با چشمانی باز اما در واقع بسته نقاشی کند .

نقاشی-با-بازی

در سایت نازک تا کنون ایده های مختلفی برای نقاشی کودکان ارائه گردیده است که برای دسترسی به آن ها می توانید روی لینک زیر کلیک کنید .

آموزش نقاشی

.

.


یک پاسخ به “نقاشی همراه با بازی”

  1. مونی می‌گه:

    سایتتون عاااااااااااااااااالیه…مرسی .موفق باشین

پاسخ دهید