نقاشی صورت مدل پرنسس

نقاشی-روی-صورت-(1) دختربچه ها در سنین نه تا دوازده سالگی دوست دارند جشن تولد آن ها به تم پرنسس باشد . در این پست با آموزش مرحله به مرحله ی  نقاشی کردن صورت دختربچه ها به شکل یک پرنسس خوشگل آشنا می شوید .

 

 

 

 

برای ایجاد نقش روی صورت یک پرنسس ماه چهره به سایه ی آبی پودری و یک سایه روغنی قهوه ای نیاز دارید . اگر به خط چشم های فانتزی در رنگ های مختلف دسترسی دارید که چه خوب اگر هم ندارید رنگ گواش جایگزین خوبی هست البته اگر پوست پرنسس شما به این نوع از رنگ حساسیت نداشته باشد .

نقاشی-روی-صورت

خب ابتدا ابروها و قسمتی از پشت چشم و بالای ابرو را با سایه روغنی قهوه ای رنگ بزنید . کمی کرم به صورت کودک در نواحی که در تصویر بالا مشاهده می کنید که با سایه پودری آبی رنگ نقاشی شده است ، بمالید . سایه را روی کرم ها بمالید تا خودش را پخش نکند .

نقاشی-روی-صورت-(3)

یک سری نگین های خاص در بازار هست که برای تزیین بازو ، سینه ، صورت و … استفاده می شود . این نگین ها در جاهایی از صورت پرنسس کوچولو که دوست دارید و جلوه ی بهتری دارد بچسبانید .

نقاشی-روی-صورت-(4)

حالا از رنگ گواش سفید یا خط چشم های فانتزی که قبلا ذکر کردیم استفاده کنید و طرح هایی را مانند آن چه که در تصویر زیر مشاهده می کنید روی صورت در قسمت پیشانی ، پشت چشم ، شقیقه ها و زیر چشم ایجاد کنید . سپس با سایه آبی رنگ این رنگ سفید را نمای بیشتری ببخشید و حاشیه های رنگ سفید را سایه آبی بزنید . پشت چشم را با سایه اکلیلی پوشش دهید .

نقاشی-روی-صورت-(6)

نمایی از قسمت نیمرخ را برای زدن طرح روی صورت دلبندتان مشاهده می کنید .

نقاشی-روی-صورت-(2)

به این ترتیب یک طرح زیبای پرنسسی به چهره خانم کوچولوتان بزنید که دوست دارد در جشن تولدش مثل یک پرنسس واقعی جلوه کنید .

نقاشی-روی-صورت-(1)

 

 


2 پاسخ به “نقاشی صورت مدل پرنسس”

  1. دیانا می‌گه:

    اگه بارنگ صورتی یا نارنجی وبااکلیل کارکنید کارتون فوق العاده میشه اما اینجوری جالب به نظرنمیاد
    دستتون دردنکنه

  2. ناشناس می‌گه:

    بدم نبود

پاسخ دهید