جغد رقصان

تزیین اتاق کودکان

یک سری از فعالیت های هنری هستند که هم خیلی ساده هستند و هم خیلی جذاب . این فعالیت هنری که در این پست معرفی شده است هم از آن دسته فعالیت هاست . کاردستی جغدی که کافی است در معرض کوچکترین جریان ملایم هوا قرار بگیرد تا به رقص درآید . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

 

 

برای ساختن این جغد رقصان فایل خام و قابل پرینت آن را آماده کرده ایم . ابتدا تصویر زیر را ذخیره نمایید . ان را در یک قالب بزرگتر به اندازه برگه آ چهار پرینت کنید .

الگوی جغد

در تصویر بالا قسمت هایی که با هاشور مشخص شده اند را باید از کار جدا کنید و به آن ها نیازی ندارید . قسمت مهم کار همان قطعه های کاغذی سفید رنگ هستند . برای برش از یک کاتر استفاده کنید و دقیقا روی خط های مشخص شده برش بزنید . اگر دوست دارید که کارتان ظرافت داشته باشد . کاغذ پیشنهادی برای ساخت این کاردستی کاغذ آچهار یا مقوایی به همان اندازه می باشد .

کاردستی جغد با کاغذ

برای ساختن این کاردستی رقصان به نخ ، چسب ، قیچی ، الگوی کار و کاتر نیاز دارید .

مدل آویز اتاق کودک

قطعاتی که با کاتر جدا کرده اید را با نخ به جای اولیه خود برگردانید و نخ را با چسب های باریک و ظریف در پشت کاربه کاغذ یا مقوا بچسبانید .

تزیین اتاق کودک با مقوا

این جغد وقتی در معرض هوای ملایم  قرار بگیرد قطعه های کاغذی آن شروع به حرکت  می کند . بهتر است که این جغد را به عنوان یک وسیله ی تزیینی دست ساز در کنار پنجره اتاق کودکان به سقف وصل کرد تا با باز شدن پنجره کودک حرکت ان را تماشا کند . اگر می خواهید استفاده دو طرفه از این کاردستی ببرید ، دو الگو از این جغد پرینت کنید و پس از چسباندن نخ ها در پشت کار ، الگوی دوم را برای تمیزکاری به الگوی اول بچسبانید . خاصیت متقارن بودن این الگو این امکان را به شما می دهد که چنین استفاده ای هم از ان بکنید.

کاردستی جغد رقصان

امیدوارم از این کاردستی برای تزیین اتاق کودکان لذت برده باشید . منتظر کاردستی ها و تزیینات جدیدتر ما در نشریه اینترنتی نازَک باشید .

 


8 پاسخ به “جغد رقصان”

 1. a a می‌گه:

  من دوس نداشتم

 2. مینو2 می‌گه:

  عالیه
  خوشم اومد

 3. مینو می‌گه:

  جالبه
  من خودم علاقه زیادی به کاردستی درست کردن دارم
  ازتون ممنونم

 4. هادی می‌گه:

  واقعا عالیه

 5. الیناز بلیانی می‌گه:

  ممممممنون

 6. zzzzzz می‌گه:

  خیلی جالبه

 7. مامان طاها می‌گه:

  عالیییییییییییی
  خسته نباشید

پاسخ دهید