تزیین بادکنک با چسب

تزیین بادکنک با چسب با استفاده از چسب های پهن رنگی می توانید یکی از زیباترین تزیینات را برای بادکنک تهیه کنید و به جشن هایتان زیبایی دوچندان ببخشید . روش تزیین بادکنک با چسب را در ادامه دنبال کنید .

برای تزیین بادکنک شما به تعدادی بادکنک و چسب های رنگی پهن نیاز دارید .

تزیین بادکنک با چسب (2)ابتدا دو لایه چسب را از پشت و رو به هم بچسبانید . قسمت های اضافی را قیچی کنید . با این چسب ها قصد ساختن یک پاپیون دارید پس اندازه را می توانید به تقریب بر حسب سلیقه ی خود انتخاب کنید .

تزیین بادکنک با چسب (7)

دو سر آزاد چسب را به هم بچسبانید تا شکلی مقل دایره درست شود . حالا با فشردن مرکز چسب به وسیله ی تا زدن از بالا و پایین مرکز کم کم شکل پاپیون به چسب بدهید .

تزیین بادکنک با چسب (6)

قسمت وسط را چسب بزنید تا پاپیون باز نشود .

تزیین بادکنک با چسب (3)

این از مرحله ی ساخت پاپیون با چسب پهن رنگی

حالا برویم سراغ ساخت ریسه

چند لایه چسب را در کنار هم از پشت و رو به هم بچسبانید تا به اندازه ی دلخواه برای بلندی ریسه ها برسید .

تزیین بادکنک با چسب (4)

قسمت های اضافی را قیچی کنید . با قیچی با رولت برش های هم اندازه و باریک در کنار تا یک سانتی متر قبل از رسیدن به پایان کار روی این چسب ایجاد کنید .

تزیین بادکنک با چسب (8)

با لوله کردن همان قسمت یک سانتی متری ، شما یک ریسه ی چسبی خوشگل برای بادکنک خواهید داشت . حالا نوبت به آن رسیده که بادکنک ها را باد کنید و به چوب بادکنک وصل کنید .

تزیین بادکنک با چسب (1)

پاپیون و ریسه ی ساخته شده از چسب های پهن رنگی را به میله ی بادکنک بچسبانید . در این صورت فقط یک طرف بادکنک شما تزیین شده است . روش دیگر کار این است که شما کار لوله کردن ریسه را دور پایه باکنک انجام دهید و برای هر دو طرف بادکنک پاپیون بسازید و بچسبانید .

تزیین بادکنک با چسب (5)

به این ترتیب می توانید یکی از زیباترین ، ساده ترین و سریع ترین تزیینات چشم گیر و زیبا برای بادکنک تدارک ببینید .

تزیین بادکنک با چسب

با تزیینات ساده ای که به همت نویسندگان سایت نازک نوشته شده است شما می توانید زیباترین تزیینات کودکانه را برای دلبندانتان تدارک ببینید .


یک پاسخ به “تزیین بادکنک با چسب”

  1. اسماعيل می‌گه:

    خیلی خیلی خوب

پاسخ دهید