رنگ آمیزی کلید با لاک ناخن

کلید-(2) اگر به مجموعه ای از کلیدهای همرنگ و هم شکل دسترسی دارید و موقع استفاده از آن ها گیج و سردرگم هستید که کدام یکی کلید مربوط به درب کمد دوم و یا مربوط به کدامین قفل است روش پیشنهادی و ساده ی ای که برایتان تدارک دیده ایم را با عنوان رنگ آمیزی کلید با لاک ناخن در ادامه دنبال کنید .

مواد و وسایل مورد نیاز برای رنگ امیزی یک دختر خانم است . چون هر جا که این دخترخانم باشد مجموعه ای از لاک های مختلف را می توانید بیابید .

روش کار :
ابتدا کلیدها را با مایع ظرفشویی و سیم ظرفشویی بشویید تا تمیز و براق شوند . سپس آن ها را خشک کنید . بهتر است از لاک هایی استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارند پس دور لاک های پلاستیکی که در بازار با نام لاک نمازی به فروش می رسند را یک خط بسته بکشید که اصلا مناسب این کار نیستند .

کلید

هر چند تا کلید دارید که همیشه در تشخیص آن دچار مشکل هستید را برای این کار انتخاب کنید . ابتدا یک طرف از کلیدها را لاک بزنید و بگذارید تا خوب خشک شود . دقت کنید که از لاک های همرنگ برای این کار استفاده نکنید چون دوباره همان آش است و همان کاسه . پس از خشک شدن طرف دیگر کلیدها را هم لاک بزنید .

کلید-(1)

در آخر و پس از خشک شدن کامل کلیدها طرح دلخواه خود را روی کلیدها پیاده کنید . برای رنگ آمیزی کلیدها می توانید از انواع لاک های پولکی ، اکلیلی ، مخملی و … استفاده کنید .

کلید-(2)

پیشنهاد می کنیم کمی از لاک مربوط به هر کلید را روی قفل مربوط هم بزنید تا موقع استفاده از آن به راحتی قادر به تشخیص کلیدها باشد .

کلید-(3)

به این ترتیب دیگر به همه ی سردرگمی های مربوط به شناخت کلیدها پایان دهید . این کار را به عهده ی بچه ها و مخصوصا دختربچه ها بسپارید .

دیگر کاردستی های ساخته شده را کلید را در زیر مشاهده می کنید . برای ورد به صفحه ی مورد نظر روی لینک زیر تصویر کلیک کنید .

آویز-با-کلید-(1)

آموزش ساخت آویز بادرقص

.

.

.

.

.

تزیین-کلید-(1)

آموزش ساخت جاکلیدی با کلید کهنه


9 پاسخ به “رنگ آمیزی کلید با لاک ناخن”

 1. من می‌گه:

  سلام
  من یه مدتیه که کلیدارو اینجوری رنگ کردم.بدیش اینه بعد یه مدت کوتاه رنگ لاک برداشته میشه 😐

 2. Heni می‌گه:

  دمت گرم باحال بود
  این مژگان هم خیلی ********ه به دل نگیر

 3. مژگان می‌گه:

  سلام به همگی دوستان من از این سایت خیلی خوشم میاد دست مسئولین هم درد نکند ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون بای بای

 4. مژگان می‌گه:

  این سایت بسیار جالب است اما بهتر است توضیحات بهتری و کاملتری بدهید برای کسانی که اولین باراست که می خواهند درست کنند لازم است ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون بای بای

 5. رویا حاتمی می‌گه:

  سلام خیلی عالی بود ممنون

 6. تبسم می‌گه:

  چه جالبه!!!!!!!!!!!!

پاسخ دهید