تزیین کادو تولد با نوار مقوایی

تزیین هدیه تولد (1) می خواهید در یک جشن تولد شرکت کنید و این بار سلیقه کم آورده اید که کادو یا هدیه تولد را چگونه تزیین کنید . با نازک همراه باشید تا در ادامه روشی بسیار ساده و زیبا برای تزیین کادو تولد با نوار مقوایی را به شما آموزش بدهیم .

مواد و وسایل مورد نیاز :
مقوا
خط کش
قیچی
چسب
کاتر

روش کار :
مقوای به رنگ  دلخواه را انتخاب کنید . بهتر است از مقواهای آ چهار برای این کار استفاده کنید که هر دوطرف آن رنگی باشد تا زیبایی کارتان بیشتر به چشم بیاید . نوارهایی با عرض هم اندازه از مقوا برش بزنید . اباریکی و کلفتی این نوارها به سلیقه تان بستگی دارد . اگر کادویی شما کوچک و ظریف است که نوارها را هر چه باریک تر انتخاب کنید شیک تر می شود . متن تبریک تولدی که دوست دارید مثل هپی برت دی را روی یک نوار کاغذی چاپ کنید که با این نوارها هم اندازه باشد . می توانید ابتدا نوار کاغذی را چاپ کنید و بعد هم اندازه با آن از مقوا سه نوار را برش بزنید .

تزیین هدیه تولد (4)

کلماتی که چاپ کرده اید را از با قیچی از هم جدا کنید . هر کلمه را وسط نوار مقوایی بگذارید و با استفاده از کاتر همه ی قسمت های تایپ شده به غیر از قسمت زیرین آن را برش بزنید .

تزیین هدیه تولد (3)

حالا حروفی که برش زده اید را به صورت ایستاده در آورید . روی هر سه نوار همین کار را انجام دهید .

تزیین هدیه تولد (2)

در این قسمت باید نوارها را حلقه کنید . ترتیب قرار گرفتن حلقه ها در داخل یکدیگر را در تصویر زیر مشاهده می کنید . حلقه ها رااز کوچک به بزرگ داخل هم بچینید . اندازه ی حلقه ها هم بستگی به نوشته هایی دارد که با کاتر جدا کرده اید .

تزیین هدیه تولد (1)

یک حالا موقع بستن روبان دور کادو روبان را از این حلقه ی مقوایی هم عبور دهید و به همیت زیبایی و به همین سادگی کادوی تولد را تزیین کنید .

تزیین هدیه تولد


2 پاسخ به “تزیین کادو تولد با نوار مقوایی”

  1. سارا می‌گه:

    مطالبتون بسیار عالیه،ممنون

  2. زهرا می‌گه:

    خیلی جالب میشه وقتی کادویی رو به این شکل تزیین کنیم.

پاسخ دهید